Facebook

Zapowiedź: turniej żaków, pozostali na wyjazdach


W nadchodzący weekend głównym wydarzeniem będzie kolejna edycja Halowej Ligi Żaka, gdzie zagrają dwa zespoły Nysy. DO rywalizacji, ale w meczach wyjazdowych, staną również koszykarze oraz piłkarze,

Będzie przełamanie?
Pod wodzą Radosława Hyżego zespół Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko radzi sobie bardzo dobrze jeśli chodzi o grę we własnej hali. Wszyscy czekają na przełamanie w meczach wyjazdowych. Najbliższa okazja, aby w końcu odnieść wygraną, już w sobotę. Wtedy Nysa zagra w Krakowie z tamtejszym AZS AGH. Zespół ten w 25. kolejkach odniósł osiem wygranych, z czego sześć zanotował we własnej hali. Trzymamy kciuki od godz. 19.30

Rywal z ligi
Ostatni mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrają piłkarze Nysy. Ich rywalem będzie Zdrój Jedlina Zdrój. Podopieczni Radosława Kwiatkowskiego mają za sobą trzy mecze kontrolne w których najpierw zmierzyli się z dwoma przedstawicielami wschodniej grupy dolnośląskiej IV ligi, przegrywając 3:6  Victorią Świebodzice i remisując 1:1 z Karoliną Jaworzyna Śląska. Następnie Zdrój pokonał z Czechach występującego w czeskiej V ligi zespół Sokola Provodov-Šonov 8:3. Sparing pomiędzy Nysa, a Zdrojem rozegrany zostanie w sobotę (04.03.) o godz.  o godzinie 19:00 na Stadionie Aqua-Zdrój w Wałbrzychu.

Przełożony mecz
W ten weekend tenisiści stołowi Nysy Kłodzko pauzują. Ich pojedynek z UKS II Ludwikowice, w ramach rozgrywek wałbrzyskiej ligi okręgowej, rozegrany zostanie w dniu 09 marca 2017 roku. Początek spotkania o godz. 16.30 w Ludwikowicach.

Liga Halowa Żaka
Z kolei niedziela będzie zarezerwowana dla żaków. Wtedy odbędzie się druga runda ligi halowej w podokręgu kłodzkim. Ponownie odbędą się dwie sesje. W porannej spotka się sześć najlepszych drużyn z z zawodów rozgrywanych w minioną niedzielę, a w sesji popołudniowej pięć drużyn, które zajęły pozostałe miejsca. W obydwu sesjach wystąpią drużyny Nysy Kłodzko.

Są niepokonani
Przypomnijmy, iż kłodzczanie (Nysa I) okazali się najlepsi w pierwszym turnieju, wygrywając wszystkie mecze. Zmagania także rozegrane zostaną w hali KCKSiR, pierwsze gry w godz. 8.30-12.00, a drugie 12.15-14.15.