Facebook

Zapowiedź: mocne otwarcie 2018 roku


Witamy w 2018 roku. Zmagania sportowe z udziałem Nysy rozpoczynamy już w sobotę. Wtedy do boju stają koszykarze oraz trampkarze. MKS organizuje w kłodzkiej hali kolejny turniej piłki nożnej.

Rewanż z Sokołem
Doralowcy rewanżowe zmagania w I lidze rozpoczną od meczu wyjazdowego w Łańcucie. Tamtejszy Sokół obecnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli z bilansem trzynastu zwycięstw i trzech porażek. Jednak we własnej hali zespół ten wygrał dotychczas wszystkie siedem pojedynków.

Wszyscy zdrowi
W pierwszym meczu tych drużyn, Sokół wygrał w Kłodzku 80:75. Do Łańcuta podopieczni Marcina Grygowicza udadzą się w komplecie. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (06.01.) o godz. 17.30.

Trampkarskie granie
W ten sam dzień zapraszamy do hali KCKSiR. Tym razem Nysa będzie organizatorem turnieju piłki nożnej dla drużyn z rocznika 2003 i młodsi. W zmaganiach trampkarzy weźmie udział osiem ekip. Do rywalizacji stanie Zagłębie Wałbrzych, AP Marcinowice, Polonia Bystrzyca Kłodzka, Śląsk Wrocław, Orlik Kłodzko, Orzeł Ząbkowice Śląskie, a stawkę uzupełnią dwie ekipy MKS.

Zapraszamy w sobotę
Drużyny podzielone zostaną na dwie grupy, a następnie po dwie najlepsze spotkają się w fazie półfinałowej. Pozostałe drużyny powalczą o miejsca końcowe w klasyfikacji. Turniej odbędzie się w sobotę (06.01.) w hali KCKSiR w Kłodzku przy ul. Sportowej. Start o godz. 9.00, a zakończenie około godz. 14.00.