Facebook

Obóz dla bramkarzy


Szkoleniowiec Akademii Piłkarskiej Nysy Kłodzko, Robert Popławski, w okresie wakacyjnym zaprasza bramkarzy na obóz sportowy.

Szkoleniowiec na co dzień uczy techniki bramkarskiej w kłodzkim klubie. Teraz na przełomie lipca i sierpnia pod jego okiem odbędzie obóz bramkarski. Skąd pomysł? - Chcę zachęcić młodych golkiperów, którzy nie mają zajęć bramkarskich w klubach. Dzięki temu będą mogli podjąć wyzwanie i zaangażować się w swój rozwój. Przede wszystkim chcę zwrócić uwagę klubom, gdzie w tempie lawinowym zaczyna brakować bramkarzy w zespołach seniorskich – mówi.

Tygodniowe zgrupowanie odbędzie się w Dusznikach-Zdroju (więcej szczegółów na plakacie). - Mamy zapewniony nocleg, pełne wyżywienie, a w ciągu dnia dwa treningi, aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody, zajęcia integracyjne w czasie wolnym czy regeneracja na basenie. Pracować będziemy indywidualnie oraz w małych grupach – zapowiada R. Popławski.


Wszystko, co na tym etapie jest potrzebne, aby młodzi bramkarze mogli zdobywać wiedzę i rozwijać się w tym obszarze - dodaje. W planach jest, aby takie obozy organizować dwa razy do roku, podczas wakacji oraz w okresie ferii zimowych.