Facebook

Kadra zaprasza piłkarki


Dolnośląskiego Związek Piłki Nożnej organizuje otwarty trening dla wszystkich zawodniczek urodzonych w latach 2006-2009 i młodszych.

Wydział szkolenia oraz sztab szkoleniowy Kadry U-14 zaprasza na otwartą konsultacje selekcyjną dla piłkarek urodzonych w latach 2006-2009 i młodszych. – Zapraszamy wszystkie zawodniczki, bez względu na przynależność klubową, grających w klubach i drużynach męskich jak i żeńskich, chcących sprawdzić się na tle obecnych kadrowiczek zapraszamy. Informację kierujemy do prezesów, trenerów, trenerek, wuefistów, opiekunów i rodziców – mówi kierownik kadry, Grzegorz Michalczyk. 

Konsultacja odbędzie się w dniu 20.06.2020 roku i godz. 15:00 na boisku trawiastym lub sztucznym na obiektach OSiR ul. Strumykowa 1 w Dzierżoniowie. - Zawodniczki które zakwalifikują się do szerokiej kadry zostaną objęte programem szkoleniowym kadr wojewódzkich z których potem zawodniczki trafiają na LAMO, JAMO, ZAMO I WAMO oraz kadry Polski U-15, U-17,U-19 i A – dodaje. Trening potrwa około dwóch godzin obowiązkowo strój treningowy, ochraniacze, korki lanki. – W razie pytań, zasięgnięcia dodatkowych informacji, udzielam pod numerem telefonu 724-858-599 – informuje G. Michalczyk.