Facebook

Odchodzą trenerzy


Dwóch trenerów wraz z końcem tego sezonu żegna się z kłodzkim klubem.

Ekstraklasowy trener w Nysie [foto]


Szkoleniowiec ekstraklasowego klubu, a w przeszłości bramkarz Nysy, poprowadził trening drużyn młodzieżowych.

Niemieckojęzyczny sparing


Z okazji Dnia Dziecka Nysa rozegrała mecz kontrolny z Niemieckim Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym.

Treningowy Dzień Dziecka


W środę Dzień Dziecka więc trenerzy nie zapomnieli o swoich podopiecznych. Dzisiejsze zajęcia każdy z młodych adeptów kończył ze słodkim upominkiem.

Środa z młodzieżą. Przerwany mecz [foto x2]


Cztery spotkania rozegrały w środę zespoły młodzieżowe Nysy. Na boiskach zameldowały się żacy, orlicy oraz drużyna trampkarzy. Tym ostatnim nie udało się dokończyć swojego meczu.

Estima Cup: udany debiut Nysy


Dla młodych piłkarzy Nysy był to pierwszy tak prestiżowy i silnie obsadzony turniej. Kłodzczanie w miniony weekend rywalizowali w dwudniowych zawodach z cyklu Estima Cup w roczniku U-10. W debiucie podopiecznym Pawła Wiśniewskiego udało się pokonać choćby późniejszego zwycięzcę całych zawodów. 

Piątkowe potyczki młodzieży [fotox2]


Cztery mecze rozegrały w piątek drużyny młodzieżowe Nysy. Bilans to dwie wygrane i dwie porażki. 

W związku po staremu


W niedzielę wybrano zarząd i prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu. Przyjęto również ważny wniosek dotyczący czwartoligowych rozgrywek. 

Środa z młodzieżą [fotox3]


Cztery spotkania w środku tygodni rozegrały drużyny młodzieżowe. Trzy mecze zakończyły się zwycięstwami MKS.

Nysa z awansem do wyższej ligi


Jesienią drużyna młodzików okazała się najlepsza w rozgrywkach IV ligi okręgowej. W drugiej części sezonu podopieczni Przemysława Gajka mają rywalizować w wyższej klasie rozgrywkowej.

Wesołych Świąt


Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości życzy MKS Nysa Kłodzko.

WYWIAD: "Oferta z włoskiego klubu"


Jest mistrzynią Europy oraz mistrzynią Polski. Pierwsze kroki w piłce nożnej stawiała w Nysie Kłodzko, grając z chłopakami. O bogatej karierze klubowej i reprezentacyjnej, o ofercie z klubu zagranicznego oraz planach na przyszłość rozmawiamy z Patrycją Michalczyk (na zdjęciu).

Młodzież i dzieci zamknięta w domu


Kolejne obostrzenia sprawiły, iż do seniorskiej piłki nożnej dołączyły dzieci i młodzież. Przez moment była szansa, że Nysa jak i inne czwartoligowego kluby będą mogły kontynuować rozgrywki.

Trampkarze gotowi na ligę


Zawieszenie rozgrywek piłkarskich nie obowiązuje dzieci i drużyny młodzieżowe. Zmagania w lidze okręgowej rozpoczyna zespół trampkarzy Nysy. Z jakimi celami przystępuje do ligi zespół z Kłodzka?

Nysa bezkonkurencyjna [foto]


Nysa nie miała sobie równych podczas turnieju rocznika 2012. Kłodzczanie wygrali wszystkie mecze, nie tracąc w nich gola. Dodatkowo do gospodarzy trafiła statuetka dla najskuteczniejszego piłkarza zmagań. Niewiele brakowało, a w finale zagrałyby dwie drużyny MKS.

Nysa Cup: braterski pojedynek [foto]


Nysa był gościnna w Turnieju Halowym Młodzików o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka, Michała Piszki. Do rywalizacji w roczniku 2008 i młodsi stanęło osiem ekip.

Kolejny awans z Nysy


Kolejny zawodnik Akademii Piłkarskiej Nysy Kłodzko został dostrzeżony przez skautów czołowego klubu młodzieżowego w Polsce.

Szczelna defensywa


W trzecim meczu kontrolnym Nysa zachowała czyste konto. Do tego dołożyła trzecie zwycięstwo, które zapewnił Łukasz Tracz. Tym razem rywalem był opolski czwartoligowiec.

Sparowali ze Śląskiem


Drugi mecz kontrolny rozegrali juniorzy starsi. Tym razem podopieczni Artura Oczkosia mierzyli się z drużyną młodzieżową Śląska Wrocław. 

Oliwka trenuje z Reprezentacją


Była piłkarka Nysy, a obecnie zawodniczka wrocławskiego Śląska, po raz kolejny została powołania do Reprezentacji Polski.