Facebook

Podium w memoriale R. Druciaka


Z kolejnym łupem medalowym wrócili piłkarze Nysy. Tym razem drużyna Przemysława Gajka stanęła na podium w VII Memoriale Młodzików im. Radosława Druciaka.

Oldboje deklasują


Oldboje Nysy Kłodzko kontynuują zwycięską passę. Tym razem wygrali turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radków.

Nysa vs kadra dziewcząt


Kolejny mecz kontrolny rozegrali piłkarze prowadzeni przez Kamila Matusika. Tym razem rywalem Nysy była Kadra DZPN Dziewcząt U-14.

Nysa poznała kolejnych rywali


Wałbrzyski podokręg DZPN Wrocław opublikował kolejne podziały rozgrywek młodzieżowych. Tym razem poznaliśmy "kłodzkie" grupy w lidze orlika i żaka. W zmaganiach tych wystartują również piłkarze Nysy.

Ostatnia droga Stanisława Śrutwy


Lokalne środowisko sportowe w żałobie. W środę odbyły się uroczystości pogrzebowe Stanisława Śrutwy. Szkoleniowiec ten swoje piętno odcisnął w sekcji piłkarzy ręcznych oraz koszykarzy kłodzkiego klubu.

Jaką był osobą, jakim sportowcem, jakim trenerem - wspominamy Stanisława Śrutwę, o głos poprosiliśmy także byłych podopiecznych, Czesława Radwańskiego oraz Marcina Radomskiego.

Podział młodzieżowych rozgrywek


Znamy już wstępny podział rozgrywek młodzieżowych na szczeblu lokalnym. Rekord zgłoszeń padł jeśli chodzi o ligi orlika i żaka.

Wyjazdowe srebro młodzików


Kolejne medale wywalczyli młodzicy. Tym razem podopieczni Przemysława Gajka, rywalizowali w ząbkowickim turnieju, Orzeł Winter Cup 2020.

Jakość testowanych [foto]


Czternaście goli padło w meczu kontrolnym z udziałem trampkarzy Nysy. Tym razem zespół, którego trenerem jest Kamil Matusik, zagrał z Kalenicą Jugów.

Poniżej relacja oraz galeria zdjęć.

Nysa Cup: wszyscy wygrani [foto]


Seria turniejów Nysa Cup 2019/2020 zakończona. Na koniec do zmagań stanęli najmłodsi piłkarze. W rywalizacji zobaczyliśmy dziesięć drużyn z rocznika 2013 i młodsi.

Roszady w zarządzie


Do zmian doszło na stanowisku prezesa oraz wiceprezesa kłodzkiego klubu.

Podwyżki dla sędziów


Od rundy wiosennej kluby zapłacą więcej za ekwiwalenty sędziowskiego. Dobra informacja zarządzającymi klubowymi budżetami jest taka, że podwyżki nie są duże.

Kurs trenerski


Trwają zapisy na kurs trenerski Grassroots C, czyli najniższy stopień w trenerskiej hierarchii. Kurs rozpocznie się w połowie marca i potrwa do połowy czerwca.

Turniejowa powtórka


Kolejne medale wywalczyli piłkarze Nysy z rocznika 2009 i młodsi. MKS zajął drugie miejsce podczas turnieju w Ząbkowicach Śląskich.

Testowy sparing


Mecz kontrolny mają za sobą trampkarze Nysy. Tym razem kłodzczanie zagrali z Orłem Ząbkowice Śląskie.

Nysa Cup: Srebrni gospodarze [foto]


Tym razem w ramach Nysa Cup, odbyły się, zmagania drużyn z rocznika 2011. Podopieczni Pawła Wiśniewskiego zajęli drugie miejsce, w finale ustępując rywalom z Nowej Rudy.

Wałbrzyski turniej młodzików


Kolejny wyjazdowy turniej rozegrali młodzicy Nysy. Tym razem kłodzczanie rywalizowali w Wałbrzychu w zmaganiach WolavCup organizowanych przez tamtejszy klub Futgol.

Trampkarze obłowieni w Nowej Rudzie


Trampkarze Nysy najlepsi w noworudzkim turnieju. Oprócz złota podopieczni Kamila Matusika zgarnęli dwie nagrody indywidualne.

Młodzicy ze srebrnymi medalami


Piłkarze Nysy zajęli, drugie miejsce w noworudzkim Turnieju Champion Cup 2020, drużyn rocznika 2008 i młodsi. Podopieczni Przemysława Gajka na wyciągnięcie ręki mieli złote medale, a o wszystkim zadecydował ostatni mecz.

Bramkostrzelny sparing


Grad bramek w meczu sparingowym trampkarzy Nysy. Podopieczni Kamila Matusika zagrali towarzysko z Orlętami Krosnowice.

Najlepsi z najlepszych [foto]


Po wojażach na niemieckiej ziemi, tym razem oldboje Nysy udali się do sąsiedniego powiatu. Konkretnie do Złotego Stoku, gdzie rywalizowali w piłkarskim Turnieju Halowym o Puchar Burmistrza.