Facebook

Grały terenówki/Mecz Nysy II przełożony

W sobotę swoje mecze rozegrają drużyny młodzieżowe występujące w klasie terenowej. Mecz drugiej drużyny młodzików Nysy, występującej w klasie terenowej, został przełożony na inny termin (nie został jeszcze ustalony). Kłodzczanie w tej kolejce mieli się zmierzyć w derbach z Orlikiem Kłodzko, ale obydwie ekipy biorą udział w turnieju.

19. kolejka Klasy Terenowej Młodzików (11:00):
Włókniarz Kudowa Zdr. - Pogoń Duszniki Zdr. 9:0
Iskra Jaszkowa Dln. - Zamek Kamieniec Ząbk.
Orzeł Mąkolno - Trojan Lądek Zdr.
Piast Nowa Ruda - Zamek Gorzanów 3:1
Orlik Kłodzko - Nysa II Kłodzko przeł.
Hutnik Szczytna - Sparta Ziębice 0:0
Zaległy mecz: Hutnik Szczytna - Orlik Kłodzko 0:1

Po prawej stronie w dolnej części strony aktualna tabela.

17. Kolejka Klasy Terenowej Trampkarzy (13:00):
Unia Złoty Stok - MLKS Radków 0:16
Orlęta Krosnowice - ATS Wojbórz
Zjednoczeni Ścinawka Śr. - Zamek Kamieniec Ząbk. przeł.
Piast Nowa Ruda - Polonia Bystrzyca Kł.
Włókniarz Kudowa Zdr. - KS Polanica Zdr
Śnieżnik Domaszków - Kryształ Stronie Śl.
Zaległe mecze:
ATS Wojbórz - Polonia Bystrzyca Kłodzka 7:1
KS Polanica Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 5:0

Tabela dostępna jest w dziale KLASA TERENOWA TRAMPKARZY.

15. Kolejka Klasy Terenowej Juniora Młodszego (13:00)
Hutnik Szczytna - Zamek Trzebieszowice 5:1
Unia Złoty Stok - LKS Bierkowice
Orzeł Mąkolno - Piast Nowa Ruda
Skałki Stolec - Błękitni Niedźwiedź
Kryształ Stronie Śl. - Odrodzenie Szalejów Dln
Zaległe mecze:
Kryształ Stonie Śląskie - Skałki Stolec 2:0
Hutnik Szczytna - Unia Złoty Stok 1:8

Tabela dostępna jest w dziale KLASA TERENOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH.

12. Kolejka Klasy Terenowej Juniorów - Grupa I (13:00):
Sudety Międzylesie - Łomniczanka St. Łomnica (11:00)
Zjednoczeni Ścinawka Śr. - Włókniarz Kudowa Zdr. przeł.
WLKS Wambierzyce - Trojan Lądek Zdr.
Pogoń Duszniki Zdr. - Tęcza Ścinawka Dln.

Tabela dostępna jest w dziale KLASA TERENOWA JUNIORÓW.

12. Kolejka Klasy Terenowej Juniorów - Grupa II (13:00):
Tarnovia Tarnów - Iskra Jaszkowa Dln 1:3
Polonia Ząbkowice Śl.- Inter Ożary
Unia Złoty Stok - Ślęża Ciepłowody
Burza Dzikowiec - Wieża Rudnica
Zaległe mecze:
Polonia Ząbkowice Ślaskie - Burza Dzikowiec 4:5
Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów - 1:0

Tabela dostępna jest w dziale KLASA TERENOWA JUNIORÓW.