Okazałe zwycięstwo zanotowali juniorzy starsi Nysy Kłodzko.

Juniorzy biją lidera!

Juniorzy Nysy Kłodzko lepsi od lidera wałbrzyskiej ligi okręgowej.
Podopieczni Przemysława Gajka wygrali 2:0 w Nowej Rudzie z tamtejszym Piastem.

Grad goli i trzy punkty juniorów [foto]

Siedem bramek padło w meczu juniorów Nysy z AKS Strzegom. Kłodzczanie przegrywali już 0:2, ale jeszcze przed przerwą udało im się odrobić straty. Po zmianie stron wyszli na prowadzenie 4:2. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną MKS 4:3.

Niebawem relacja. Poniżej zdjęcia.

Jesienny pogrom juniorów

Na koniec rundy jesiennej, juniorzy starsi Nysy Kłodzko wygrali 7:0 z Włókniarzem Głuszyca. Na listę strzelców wpisali się: Janowicz, Sitarz, Zieliński, Gręda, Krawczak, Kubies i Walczak.

Poniżej relacja z meczu.

Przełamanie juniorów

Punkt z Kamieńca Ząbkowickiego przywieźli juniorzy starsi Nysy Kłodzko. Drużyna Przemysława Gajka zremisowała 0:0 z tamtejszym Zamkiem.

Karolina odjechała z trzema punktami [foto]

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko przegrali 0:3 z Karoliną Jaworzyną Śląską.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

Hokejowa porażka juniorów

Aż siedemnaście goli padło w meczu juniorów starszych Nysy Kłodzko. Podopieczni Przemysława Gajka rywalizowali na wyjeździe z Unią Bogaczowice, ulegając 7:11.

Niebawem relacja z meczu.

Juniorzy nie sprostali wiceliderowi [foto]

Nysa przegrała 2:3 ze Zjednoczonymi Ścinawka Średnia. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Kłodzczanie przegrywali 0:3, ale zdołali strzelić dwie bramki i niewiele brakło, aby strzelić trzeciego gola.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia.

Juniorzy lepsi do Górnika [foto]

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko wygrali 2:1 z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych w ramach 9. kolejki wałbrzyskiej ligi okręgowej. Wygraną dały gole Janowicza i Gałki.

Juniorzy także ogrywają Piławiankę [foto]

Trzy punkty w starciu z Piławianka Piława Górna zanotowali także juniorzy starsi Nysy Kłodzko.

Po trzech porażkach z rzędu w końcu zapunktowali juniorzy starsi Nysy.
MKS zremisował w Bielawie. Kłodzczanie mieli też pecha, bo trzykrotnie piłka po ich strzałach lądowała na poprzeczce...

Poniżej relacja z meczu.

Porażka w juniorskich derbach [foto]

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko przegrali 1:3 (1:1) z Piastem Nowa Ruda w 5. kolejce wałbrzyskiej ligi okręgowej. Kłodzczanie wygrywali 1:0 po bramce Tomasza Kubies, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Poniżej relacja, wypowiedzi i galeria zdjęć.

Miłe złego początki juniorów

W czwartej kolejce spotkań ligi okręgowej, juniorzy starsi Nysy Kłodzko ponieśli drugą porażkę w rozgrywkach.

Była wygrana, następnie remis, a teraz porażka... [foto]

Po wygranej na inauguracje ligi 5:2 w Bystrzycy Górnej, a następnie remisie 1:1 w Strzegomiu, tym razem juniorzy Nysy Kłodzko ulegli 0:2 na własnym boisku liderowi rozgrywek, drużynie z Lubawki.

Remis juniorów w drugiej kolejce

Punkt z ciężkiego terenu wywieźli juniorzy starsi Nysy Kłodzko w meczu drugiej kolejki wałbrzyskiej ligi okręgowej.

Pewna inauguracyjna wygrana juniorów

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko w pierwszej kolejce ligi okręgowej wygrali 5:2 na wyjeździe z LKS Bystrzycą Górną. Dwa gole zdobył Zieliński, a po jednym trafieniu zanotował Gałka, Kubies i Michel.

Poniżej relacja z meczu oraz wyniki 1. kolejki.

Sromotna porażka juniorów

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko przegrali 1:5 w Ząbkowicach Ślaskich z tamtejszą Polonią. Jedyne trafienie dla MKS uzyskał Tymoteusz Puchalski.

PASSA JUNIORÓW NIEPRZERWANA! [foto]

Juniorzy Starsi podejmowali na własnym stadionie Górnik Nowe Miasto. Goście mimo lepszej sytuacji w tabeli nie dali radę pokonać gospodarzy. Zespół Przemysława Gajka kolejny mecz z rzędu kończył spotkanie w dziesiątkę, ale jednak dał rade i wygrał przed własną publicznością 3:2!

Kolejna wygrana Juniorów!

Juniorzy starsi po świetnej grze wygrali z Unią Bogaczowice na ich terenie. Zespół Przemysława Gajka mimo czerwonej kartki nie poddał się i strzelił bramkę która dała zwycięstwo.

Juniorzy odprawili z kwitkiem lidera [foto]

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko pokonali świeżo upieczonego mistrza ligi okręgowej, Victorie Świebodzice. Zespół Przemysława Gajka wygrał, chociaż do przerwy przegrywał 0:1.