Facebook

Festyn rodzinny - sezon 2016/2017 oficjalnie zakończony


Sezon 2016/2017 oficjalnie zakończony – w miniony weekend odbyło się uroczyste zakończenie w Akademii Piłkarskiej kłodzkiego klubu.

Poniżej galeria zdjęć.

- Przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę i to nie tylko dla dzieci, ale także rodziców – mówił prezes Bogdan Bachmatiuk. Dla nich zorganizowano mecz przeciwko drużynie juniorskiej. Najmłodsi piłkarze rywalizowali w różnych konkurencjach piłkarskich. Był slalom na czas, podbijanie piłki nogą czy głową. Ponadto na dzieci czekały dmuchańce, a w wolnej chwili pizza na przekąskę, a dla rodziców grill.

W barwach Nysy ponownie zobaczyliśmy Patrycję Michalczyk. Mistrzyni Europy, a obecnie zawodniczka Olimpii Szczecin, zagrała w meczu juniorów starszych przeciwko Reprezentacji Klubu. Patrycja Michalczyk jest obecnie ambasadorką drużyny żeńskiej w Nysie.

Był tez czas na uroczystości. Wszyscy piłkarze otrzymali medale za ukończenie kolejnego sezonu, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji dyplomy. – Dziękuje wszystkim zawodnikom oraz rodzicom za kolejny sezon w naszym klubie. Podziękowania także dla burmistrza i Urzędu Miasta, dziękuję wszystkim samorządowcom oraz zakładom, firmom i ludziom dobrej woli, którzy wspomagają Nysę  – dodał B. Bachmatiuk. Do zobaczenia w kolejnym sezonie piłkarskim.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.