Facebook

Rozpiska sobotniego turnieju na Dni Kłodzka


W sobotę Miejski Klub Sportowy organizuje kolejną mega edycję turnieju młodzieżowego z okazji Dni Kłodzka. Do rywalizacji na kłodzkim stadionie staną jednocześnie zawodnicy z czterech roczników. Poniżej rozpiska meczów.

ROCZNIK 2012

RUNDA I:
09:30 NYSA KŁODZKO II - SIÓDEMKA BIELAWA    
09:44 TROJAN LĄDEK ZDRÓJ - PARASOL WROCŁAW    
09:58 NYSA KŁODZKO I - NYSA KŁODZKO II    
10:12 PARASOL WROCŁAW - SIÓDEMKA BIELAWA    
10:26 NYSA KŁODZKO I - PARASOL WROCŁAW    
10:40 TROJAN LĄDEK ZDRÓJ - SIÓDEMKA BIELAWA    
10:54 NYSA KŁODZKO I - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ    
11:08 NYSA KŁODZKO II - PARASOL WROCŁAW    
11:22 NYSA KŁODZKO II - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ    
11:36 SIÓDEMKA BIELAWA - NYSA KŁODZKO I    

RUNDA REWANŻOWA:
12:20 NYSA KŁODZKO II - SIÓDEMKA BIELAWA  
12:34 TROJAN LĄDEK ZDRÓJ - PARASOL WROCŁAW   
12:48 NYSA KŁODZKO I - NYSA KŁODZKO II  
13:02 PARASOL WROCŁAW- SIÓDEMKA BIELAWA   
13:16 NYSA KŁODZKO I - PARASOL WROCŁAW   
13:30 TROJAN LĄDEK ZDRÓJ - SIÓDEMKA BIELAWA   
13:44 NYSA KŁODZKO I - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ   
13:58 NYSA KŁODZKO II - PARASOL WROCŁAW   
14:12 NYSA KŁODZKO II - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ   
14:26 SIÓDEMKA BIELAWA - NYSA KŁODZKO I  

W zawodach z rocznika 2011, 2010 oraz 2008/2009 zespoły podzielone zostaną na dwie grupy. Obowiązywać będzie system gier „każdy z każdym”. W fazie finałowej po dwie najlepsze zespoły z grupy A i B spotkają się w LIDZE MISTRZÓW, pozostałe zespoły rozgrywać swoje mecze będą w ramach LIGI EUROPY.

ROCZNIK 2011

GRUPA A
09:30 SIÓDEMKA BIELAWA - 13-STKA BIELAWA
10:18 13-STKA BIELAWA -SIÓDEMKA BIELAWA
10:42 TROJAN LĄDEK ZDRÓJ - NYSA KŁODZKO I
11:06 13-STKA BIELAWA - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ
11:30 NYSA KŁODZKO I - SIÓDEMKA BIELAWA

GRUPA B
09:42 WOLNE MIEJSCE - AP DZIERŻONIÓW
10:06 NYSA KŁODZKO II - CZARNI OTMUCHÓW
10:30 WOLNE MIEJSCE - CZARNI OTMUCHÓW
10:54 AP DZIERŻONIÓW - NYSA KŁODZKO II
11:18 CZARNI OTMUCHÓW - AP DZIERŻONIÓW 

W związku z wycofaniem się Orlika Kłodzko, informuje się o wolnym miejscu wśród drużyn z rocznika 2011. Zapisy: 721 200 106 prezes MKS, Bogdan Bachmatiuk.

ROCZNIK 2010

GRUPA A
09:30 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - AP STRONIE ŚLĄSKIE
09:54 NYSA KŁODZKO I - ORLIK ZĄBKOWICE
10:18 ORLIK ZĄBKOWICE - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
10:42 AP STRONIE ŚLĄSKIE - NYSA KŁODZKO I
11:06 ORLIK ZĄBKOWICE - AP STRONIE ŚLĄSKIE
11:30 NYSA KŁODZKO I - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH

GRUPA B
09:42 NYSA KŁODZKO II - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ
10:06 13-STKA ŚWIDNICA - SIÓDEMKA BIELAWA
10:30 NYSA KŁODZKO II  - SIÓDEMKA BIELAWA
10:54 TROJAN LĄDEK ZDRÓJ - 13-STKA ŚWIDNICA
11:18 SIÓDEMKA BIELAWA - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ
11:42 13-STKA ŚWIDNICA - NYSA KŁODZKO II

ROCZNIK 2008/2009

GRUPA A:
09:30 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - ORLIK ZĄBKOWICE
09:44 TROJAN LĄDEK ZDRÓJ - POLAR WROCŁAW
09:58 NYSA KŁODZKO I - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
10:12 POLAR WROCŁAW - ORLIK ZĄBKOWICE
10:26 NYSA KŁODZKO I - POLAR WROCŁAW
10:40 TROJAN LĄDEK ZDRÓJ - ORLIK ZĄBKOWICE
10:54 NYSA KŁODZKO I - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ
11:08 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - POLAR WROCŁAW
11:22 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ
11:36 ORLIK ZĄBKOWICE - NYSA KŁODZKO I

GRUPA B:
09:30 AP NOWA RUDA - AP STRONIE ŚLASKIE
09:44 NYSA KŁODZKO II - PARASOL WROCŁAW
09:58 NYSA KŁODZKO II - LECHIA DIERŻONIÓW
10:12 AP NOWA RUDA - PARASOL WROCŁAW
10:26 PARASOL WROCŁAW - AP STRONIE ŚLĄSKIE
10:40 AP NOWA RUDA - LECHIA DIERŻONIÓW
10:54 LECHIA DIERŻONIÓW - AP STRONIE ŚLĄSKIE
11:08 AP NOWA RUDA - NYSA KŁODZKO II
11:22 LECHIA DIERŻONIÓW - PARASOL WROCŁAW
11:36 NYSA KŁODZKO II - AP STRONIE ŚLĄSKIE