Facebook

Weekendowe powody do radości [foto]


Pięć spotkań rozegrali w miniony weekend zespoły młodzieżowe Nysy. W czterech z nich kłodzczanie cieszyli się z wygranej.

Trzy punkty zostały w Kłodzku po meczu trampkarzy. W niedzielę Nysa pokonała 2:1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych po golach Kamila Jabłońskiego i Wiktora Mądrego. Z kolei pozostałe ekipy młodzieżowego MKS rywalizowały na wyjazdach.

W lidze młodzika młodszego, kłodzczanie pokonali 6:1 Trojan Lądek Zdrój. Na listę strzelców wpisał się Ćwiękała, Biegański, Bielawski, Michalak, Szewczak i Mudryi.

Dzień wcześniej swoje mecze rozegrali juniorzy starsi. MKS wygrał 5:1 w Bystrzycy Górnej po trzech trafieniach Michała Gałki i dwóch Tomasza Kubiesa. Ostre strzelanie urządził sobie junior młodszy, który rozgromił 12:1 Orlęta Krosnowice. Do siatki trafiali Mateusz Maruszak (dwukrotnie), Mikołaj Bromboszcz (pięciokrotnie), Kamil Jelonkowski (czterokrotnie) i Mateusz Per.

Powodów do radości nie mieli młodzicy, którzy wybrali się do Świebodzic. Nysa musiała uznać wyższość Victorii, której uległa 1:10.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ Z MECZU TRAMPKARZY.