Facebook

Uroczyste zakończenie sezonu [foto]


Piłkarze Akademii Piłkarskiej Nysy Kłodzko uroczyście zakończyli sezon 2018/2019. Jeśli ktoś myślał, że ta uroczystość podsumowująca dany sezon to tylko zabawa i nagrody, to był w błędzie.

Najbardziej oczekiwaną konkurencją przez najmłodszych adeptów naszego klubu to rywalizacja boiskowa z mamami. Do rywalizacji stanęli również tatusiowe, którzy także mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przeciwko swoim pociechom. Okiem niezależnego jury, lepiej na placu gry wypadły mamy… ;-)

Głównym punktem zmagań był mecz rodziców z zespołem juniorskim Nysy. Emocji nie brakowało, bramek również, a pojedynek zakończył się wynikiem 2:2.

Podczas uroczystości wygrani byli wszyscy. Każdy piłkarz zasłużył na słowa pochwały za wkład, zaangażowanie i rozwój piłkarski. Wszyscy klubowi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. – Ten sezon po raz kolejny dostarczył nam wielu powodów do radości – mówił wiceprezes klubu Paweł Wiśniewski. Wato wspomnieć, iż swoje rozgrywki ligowe w tym sezonie wygrały zespoły juniorów starszych oraz młodzika młodszego.

- My robimy wszystko, aby zachęcić od najmłodszych lat do uprawiania piłki nożnej. Dla nas, trenerów i klubu, największą nagrodą jest to, że tak liczne grono młodych chłopców chce uprawiać sport w Nysie - dodał szkoleniowiec MKS.

Była również okazja pożegnać się z Oliwią Krysman. Nasza wychowanka przenosi się do Wrocławia, gdzie będzie kontynuować edukację oraz karierę piłkarską w AZS Wrocław.

Podziękowano sponsorom i partnerom klubu. Brawami nagrodzono rodziców, podziękowania skierowano również do wszystkich osób wspomagających klub. Do zobaczenia w nowym sezonie!

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ.