Facebook

Towarzyska porażka juniorów


Spotkanie towarzyskie rozegrali juniorzy starsi. Ich rywalem był Piast Nowa Ruda.

Juniorzy lubią brąz


Brązowy medal wywalczyli również juniorzy starsi. Nysa wzięła udział w dwudniowym Turnieju Winter Cup U-19, którego gospodarzem był Piast Nowa Ruda. 

WYPOWIEDZI: juniorzy Nysa - Orzeł


Mecz decydujący o tytule mistrza jesieni w lidze okręgowej juniorów starszych rozegrała Nysa i Orzeł Ząbkowice Śląskie. Lepsi od MKS byli rywale. O ocenę tego pojedynku poprosiliśmy dwójkę szkoleniowców Orła, a po stronie gospodarzy, kapitana kłodzkiego zespołu, Mateusza Miłosia. 

Juniorzy zgodnie z planem


Kolejne przekonujące zwycięstwo dopisali do swojego dorobku juniorzy starsi. A przed Nysą teraz ostatnie starcie w rundzie z liderem rozgrywek.

Udana inauguracja juniorów


Od wysokiego, a przede wszystkim przekonującego zwycięstwa rozpoczęli sezon juniorzy starsi Nysy. Jednym z bohaterów meczu ze Spartą Ziębice był Daniel Kuraj, strzelec czterech goli w meczu.

Lekcja futbolu dla juniorów


Tym razem do Otmuchowa wybrali się juniorzy starsi na kolejną grę towarzyską. Rywalem była drużyna występująca w opolskiej lidze wojewódzkiej.  

Rewanż A-klasowca na juniorach [foto]


Tydzień temu ze zwycięstwa cieszyła się Nysa. W rewanżu lepsza była drużyna z Międzylesia.

Juniorzy poznali rywali/wykaz meczów


Jedenaście drużyn zgłosiło się do rozgrywek ligi okręgowej juniora starszego, które będą rywalizować z Nysą. Kłodzczanie rundę jesienną rozpocznie od meczu wyjazdowego.

Juniorzy ograli A-klasowca


Pierwszy mecz kontrolny rozegrali juniorzy starsi Nysy. Podopieczni Artura Oczkosia na początek gier kontrolnych ograli zespół z A-klasy.

Juniorzy: potyczka z seniorami [foto]


Do nowego sezonu przygotowują się również juniorzy starsi. W ramach przygotowań podopieczni Artura Oczkosia maja zaplanowanych sześć gier towarzyskich. W środę zagrali wewnętrzny mecz z pierwszym zespołem MKS. Poniżej galeria zdjęć. 

Juniorskie przygotowania


Do rundy wiosennej przygotowuje się również drużyna juniorów Nysy, prowadzona przez Artura Oczkosia.

Juniorska rozpiska


Tydzień później niż seniorskie zespoły, rundę wiosenną w lidze okręgowej zainaugurują juniorzy starsi.

Poniżej wiosenna rozpiska spotkań juniorów starszych.

Zapowiedź: czas na PucharNie pod koniec sierpnia, a w pierwszą środę września swój pierwszy mecz w ramach Pucharu Polski rozegrają piłkarze Nysy Kłodzko. Ich rywalem będzie beniaminek A-klasy.

Nabór do drużyny juniorskiej


MKS Nysa Kłodzko zaprasza wszystkich piłkarzy z rocznika 2001, 2002 i 2003 do gry w zespole juniorskim. Zespół MKS trenuje w poniedziałki, środy i piątki godz. 17.00 na kłodzkim stadionie OSiR. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 503 819
689. 

Juniorski terminarz


Znamy już skład drużyn i terminarz rundy jesiennej juniorskiej ligi okręgowej.

Juniorzy też wznawiają


Dzień później niż pierwszy zespół, przygotowania do nowego sezonu rozpocznie drużyna juniorów starszych.

Juniorzy mistrzem okręgu [foto]


Nysa Kłodzko najlepsza w rozgrywkach Klasy Okręgowej Juniorów Starszych. W miniony weekend podopieczni Artura Oczkosia rozegrali ostatni mecz w lidze.

Pauza goni pauzę


Nie jeden, nie dwa, a trzy kolejki później rozpoczną rundę wiosenną juniorzy Nysy.
 

Junior lepszy od kolejnego B-Klasowca


Dwa juniorskie sparingi z wyżej notowanymi rywalami rozegrały zespoły Nysy.

Sparingowy weekend młodzieży [foto]


Drużyny młodzieżowe Nysy i w ten weekend nie próżnowały. Dwie ekipy juniorskie oraz zespół trampkarzy rozgrywały swoje mecze kontrolne.