Juniorzy mistrzem jesieni

Juniorzy Nysy będą najlepszym zespołem rundy jesiennej w lidze okręgowej. Do rozegrania pozostaje jeszcze jedna kolejka, ale kłodzczanie zainkasowali kolejny komplet punktów.

Nysa w meczu na szczycie zwyciężyła 3:2 w Żarowie. Początek należał do kłodzkiego zespołu, który udokumentował to golem autorstwa Aleksandra Domagały. Później mecz się wyrównał, a Zjednoczeni doprowadzili do wyrównania.

Druga połowa należała już do Nysy. Prowadzenie udało się odzyskać w 65. Minucie, a dziesięć minut później kłodzczanie wygrywali 3:1. Obydwa trafienia zanotował Tomasz Kubies. W końcówce gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki i ostatecznie Nysa zanotowała dziewiąte zwycięstwo w rozgrywkach.

Podopieczni Artura Oczkosia mają cztery oczka przewagi nad drugą w tabeli Bielawianką. Do rozegrania pozostaje jeszcze jedna kolejka Na koniec MKS zagra na własnym boisku z beniaminkiem z Polanicy-Zdroju. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godz. 10.00 na kłodzkim stadionie.