Facebook

Klasyfikacja strzelców V ligi sezon 2019/2020

KLASYFIKACJA STRZELCÓW WAŁBRZYSKIEJ KLASY „O” SENIORÓW PO 15. KOLEJCE:

19 bramek - Musiał Krzysztof (Orzeł)
16 bramek - Poświstajło Marcin (Trojan), Satanowski Piotr (Skałki)
13 bramek - Italo Rocha De Olivera (Karolina), Kowalski Kamil (Nysa)
12 bramek - Smutek Jakub (Grom)
10 bramek - Kałwak Mateusz (Zdrój)
9 bramek - Tracz Łukasz (Nysa), Trepka Krzysztof (Sparta), Cegielski Łukasz (Grom)
* Victoria Tuszyn wycofała się z rozgrywek po 9. kolejce. Strzelone gole w meczach z udziałem Victorii zostały anulowane.
 
GRANIT ROZTOKA
7 - Wojdyła Paweł
6 - Orda Kamil
5 - Danaj Damian
4 - Grosiak Przemysław
2 - Szczepański Paweł, Kulasa Wojciech, Lenio Karol, Pyda Bogdan, Bałut Marcin.
1 -  Diduszko Tomasz, Jędryka Tomasz.
 
GROM WITKÓW
12 - Smutek Jakub
9 - Cegielski Łukasz
6 - Madziała Maciej
3 - Kloc Przemysław
1 - Kloc Szymon, Turzański Maciej, Jędrasiewicz Rafa

KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
13 – Italo Rocha De Olivera
3 - Ptak Mateusz
2 - Adamowicz Bartosz, Stolarz Marcin, Radevych Serhii, Salamon Mateusz,
1 - Rosiak Jakub, Sadowski Patrick, Tymcik Bartosz, Jagieła Krystian, Putaj Sebastian.
 
KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE
5 - Trześniowski Mateusz
4 - Głuszczyński Wojciech
3 - Bugajski Dariusz
2 - Haydon Tomasz, Lasota Mariusz
1 - Data Tytus, Jasik Tomasz. 

NYSA KŁODZKO
13 - Kowalski Kamil
9 – Tracz Łukasz
5 - Cebulski Paweł
2 – Sasinowski Przemysław
1 - Grzegorzewski Daniel, Karykowski Jakub, Pasternak Patryk, Siekaniec Dawid, Konowalczyk Krzysztof, Bachmatiuk Bartosz, Pierzchalski Tomasz, Dędys Jarosław, Sousa Matheous, Wawryniuk Łukasz.
 
ORZEŁ LUBAWKA
19 - Musiał Krzysztof
4 - Zwolennik Konrad, Michnicki Marcin, Głowacki Gracjan
3 - Bejnarowicz Ryszard
2 - Wroczyński Grzegorz, Schabiński Kacper
1 – Duda Kamil, Szyszka Tomasz
 
PŁOMIEŃ MAKOWICE
6 - Morawski Michał
3 - Wagner Silva, Furmankiewicz Wojciech, Kucharski Damian
2 - Piech Radosław, Matwiejko Kacper
1 - Dębiński Patryk, Królik Mateusz, Duma Krzysztof, Podgórski Maciej, Łagiewka Adam.
 
SKAŁKI STOLEC
16 - Satanowski Piotr
4 - Kuranda Mateusz, Prokop Mateusz
3 - Głowak Łukasz, Dominik Kacper
1 - Kupiec Piotr, Galik Marek, Mazur Paweł, Kupczak Kacper, Iwanicki Damian, Zalot Bartosz.
 
SPARTA ZIĘBICE
9 - Trepka Krzysztof
2 - Palmowski Przemysław
1 - Gwóźdż Dawid, Nocoń Seweryn, Sendor Józef, Sendor Stanisław, Jurkowski Kamil
 
TROJAN LĄDEK ZDRÓJ
16 - Poświstajło Marcin
8 - Stępień Jacek
2 - Poświstało Michał, Panek Mateusz, Sałdyka Marcin, Szpakowicz Łukasz,
1 - Hajłasz Mateusz, Sadliński Konrad, Gwiżdż Adam.
 
VENUS NOWICE
5 - Roman Damian, Filipow Maksym, Lato Jarosław
3 - Tutka Marcin, Gładysz Mateusz
2 - Krzykalski Adrian
1 – Cwenar Krzysztof, Polański Damian, Krzykalski Marcin, Włodarczyk Dariusz, Zdanowicz Marcin, Ivanenko Oleh, Dawid Rafał.

WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ
8 - Luis Henrique Sena De Souza
6 - Tomczak Marek
5 - Myrdacz Paweł, Myrdacz Patryk
1 – Dudek Fabian, Sekuła Daniel, Rosoliński Mikołaj, Rychlewski Arkadiusz.

 

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
7 - Brzózka Wojciech
3 - Sopuch Mateusz, Sienkiewicz Kamil, Gerlach Marcin, Zalewski Karol
2 - Ścigaj Łukasz, Nowak Wojciech, Mieszkalski Dariusz, Burczak Krystian
1 - Deryło Mariusz, Chamerski Wiktor, Shaveddinov Melis.
 
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ
10 - Kałwak Mateusz
5 - Tłuścik Dominik
4 - Lipiński Rafał, Bartkowiak Michał
3 - Jonatan Dos Santos Pereira,
2 - Rzeszót Bartosz
1 - Samiec Łukasz, Kwiatkowski Maciej, Samiec Damian, Piątek Jarosław.
 
ZJEDNOCZENI ŻARÓW
7 - Kołodziej Mateusz
6 - Sajdak Konrad
5 – Khvostenko Roman
2 – Łuczak Mariusz, Iwanicki Konrad, Czoch Bartłomiej, Wojnowski Radosław, Chłopek Grzegorz
1 – Marzec Dawid, Andrzejewski  Mateusz, Klimaszewski Michał.
 
VICTORIA TUSZYN*
3 - Januszewicz Dawid
2 - Purzycki Dawid
1 - Bartosz Sikora
* Victoria Tuszyn wycofała się z rozgrywek po 9. kolejce. Jej wyniki i strzelone gole zostały anulowane.
 
Bramki samobójcze: Morawski Maciej (Płomień), Mendak Tomasz (Skałki), Chamerski Wiktor (Zamek), Dominik Dudek (Zdrój), Pierzchalski Tomasz (Nysa), Sasinowski Przemysław (Nysa), Dawid Rafał (Venus).