Facebook

Klasyfikacja strzelców V ligi

KLASYFIKACJA STRZELCÓW WAŁBRZYSKIEJ KLASY „O” SENIORÓW PO 16. KOLEJCE:
12 bramek - Konrad Sajdak (Bystrzyca Górna)
11 bramek - Sule Ayinla (Nysa)
10 bramek - Marcin Łysakowski (Szczawno-Zdrój), Bartosz Chabrowski (Zdrój)
9 bramek - Adam Bońkowski (Nysa), Konrad Matusik (Orlęta), Łukasz Tracz (Nysa) 
8 bramek - Kamil Kowalski (Nysa), Mateusz Kołodziej (Zjednoczeni), Łukasz Liszka (Grom), Maciej Madziała (Bystrzyca Górna).

                      KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA:
 
Górnik Boguszów-Gorce:
6 bramek - Kornel Duś
5 bramek - Jarosław Maliszewski
4 bramki - Konrad Zwolenik, Wojciech Kois, Ryszard Bejnarowicz,
3 bramki - Wojciech Choiński
2 bramki - Patryk Ostrowski
1 bramka - Łukasz Podgórski, Wojciech Klimek
 
Grom Witków:
8 - Łukasz Liszka
3 - Adrian Skolimowski
2 - Łukasz Cegielski
1 - Krzysztof Piech, Szymon Kloc, Bartosz Bucki, Jarosław Solorz, Michał Janiszewski, Przemysław Kloc, Tomasz Żołnierek.
 
Iskra Jaszkowa Dolna:
6 - Mateusz Juszczyk
5 - Jarosław Drobek
3 - Wojciech Galiński, Mateusz Uroda, Hubert Śliwiński
2 - Marcin Kierkiewicz, Marek Walkiewicz, .
 
LKS Bystrzyca Górna:
12 - Konrad Sajdak
5 - Wojciech Szewczyk, Łukasz Somala
2 - Michał Szewczyk, Michał Ponulak
1 – Kamil Bezegłów, Paweł Somala, Mateusz Matuła, Artur Somala, Mateusz Kępa, gol samobójczy.
 
LKS Gola Świdnicka:
8 - Maciej Madziała
7 - Grzegorz Fedorowicz
4 - Maciej Turzański
2 - Paweł Maziarz
1 – Rafał Anioł, Łukasz Zygadło, Mateusz Misztal, Kamil Młocek, Mateusz Trześniowski, Bartosz Zacharski.
 
MKS Szczawno Zdrój:
10 - Marcin Łysakowski
6 - Tomasz Czechura
4 - Damian Olejnik
3 - Bartłomiej Gromniak
2 - Łukasz Kiczuła
1 - Michał Korościk, Robert Koźlak, Tomasz Jastrzębowski.
 
Niemczanka Niemcza:
7 - Remigiusz Kowerko
5 - Rafał Góral
3 – Bartłomiej Kędziora,
2 - Patryk Kijkowski, Bartosz Kowerko
1 - Tomasz Boczkowski, Jarosław Rapacz, Marian Kępski, gol samobójczy.
 
Nysa Kłodzko:
11 - Sule Ayinla
9 - Adam Bońkowski, Łukasz Tracz
8 - Kamil Kowalski
2 - Tomasz Pierzchalski, Kacper Fedorec, Artur Osicki, 
1 – Przemysław Sasinowski, Marcin Syper, Michał Wojtaszek, Grzegorz Janowicz, gol samobójczy.
 
Orlęta Krosnowice:
9 – Konrad Matusik
3– Krystian Radziszewski
2 - Patryk Wiącek, Kamil Matusik
1 – Kamil Suski
 
Piławianka Piława Górna:
7 – Arkadiusz Smęt 
4 - Jinhwan Lee
2 - Adrian Sobieszek, Damian Więczek
1 - Daniel Smolarski, Jarosław Machowski, Tomasz Motyka.

Pogoń Duszniki Zdrój:
6 - Bartosz Staniszewski
5 - Emil Kania
3 - Piotr Lewandowski, Bartłomiej Drozdowski, Jacek Jakóbek
2 – Mateusz Adamczyk
1 – Bartholomaus Wilczyński, Mateusz Świgost.
 
Unia Złoty Stok:
5 – Krzysztof Trepka
4 - Maciej Michalski
3 - Jarosław Śleziak
2 - Szymon Markowski, Mateusz Bień, Mateusz Faron
1 - Mateusz Śleziak, Rafał Brysiak, Marcin Kolasa.
 
Victoria Tuszyn:
6 - Karol Bohajczuk, Oktawian Waligóra, Bartłomiej Cegiełka 
3 - Łukasz Grzywiński
2 - Paweł Kuśmierek, Maciej Rakoczy, Patryk Pytel.
1 – Tomasz Garbacz, Ryszard Ciemski, Adam Bohajczuk.
 
Zamek Kamieniec Ząbkowicki:
7 - Krystian Burczak 
6 - Kamil Sienkiewicz
2 - Jakub Nowak, Alexo Neto, Mateusz Sopuch
1 – Mariusz Deryło, Łukasz Ścigaj, Mateusz Sopuch, Dawid Ruszczyński, Dariusz Mieszkalski, Rafał Góral, Arkadiusz Majewski, gol samobójczy.

Zdrój Jedlina-Zdrój:
10- Bartosz Chabrowski
4 - Robert Kubowicz, Rafał Lipiński
2 – Dominik Dudek, Łukasz Samiec, Łukasz Piątek, gole samobójcze
1 - Mateusz Kałwak, Piotr Kałoń, Mateusz Kałwak, Paweł Zasada, Maciej Piwoński, Marcin Chołuj, Damian Kraus, Piotr Siara.
 
Zjednoczeni Żarów:
8 - Mateusz Kołodziej
6 - Patryk Chrapek
3 - Tomasz Florczak
2 - Bartłomiej Czoch, Grzegorz Chłopek
1 – Sylwester Zyl, Łukasz Kaczmarczyk, Adam Łagiewka, Adrian Kopacz, Radosław Wojnowski, Mariusz Baziak, gol samobójczy.