Koniec I-ligowej historii...

Nie tak to miało wyglądać... Niestety... Spadamy z koszykarskiej I ligi...Spędziliśmy w niej trzy wspaniałe i pełne emocji sezony.. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak powrócić do niej już za rok! Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Pogoń Prudnik - Koszykarska Stolica Opolszczyzny 68:81 Tym samym w rywalizacji do trzech zwycięstw 3:1 dla drużyny z Prudnika...

Mobilizacja na niedzielę!

Dwie dogrywki potrzebne były w trzecim meczu fazy play-out, pomiędzy Zetkamą Doralem Nysą Kłodzko, a Pogonią Prudnik. Po końcowej syrenie z wygranej cieszyli się rywale, którzy pokonali doralowców 65:63. Rywalizacja trwa nadal (do trzech wygranych). W niedzielę najważniejsze spotkanie sezonu! Wspomóż klub o 17.00.

Niebawem relacja z meczu.

Plan minimum wykonany

Z remisowym bilansem wyjeżdżają z Prudnika koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Po sobotniej wygranej, w drugim meczu fazy play-out, podopieczni Marcina Grygowicza powodów do zadowolenia już nie mieli.

Poniżej relacja oraz statystyki.

Pierwszy mecz dla nas!

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko wygrywają 58:56 z Pogonią Prudnik w pierwszym meczu fazy play-out!
W niedzielę drugie spotkanie. Gramy do trzech zwycięstw.

Wygrana po dogrywce

Na koniec rundy zasadniczej I ligi, koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko odnieśli dziesiąte zwycięstwo, pokonując wyżej notowanego rywala.

Poniżej relacja z meczu.

Niewiele brakło...

Mimo mocno okrojonego składu, doralowcy do ostatnich sekund bliscy byli zwycięstwa w Pruszkowie.

Wicelider wyjechał z tarczą

Czarna sobota trwa... Tym razem koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko ulegli na kłodzkim parkiecie Jamalexowi Poloni Leszno 70:81.

Poniżej relacja i wypowiedzi z meczu.

Cenne zwycięstwo koszykarzy [foto]

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko lepsi od SKK Siedlce. Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej części podopieczni Marcina Grygowicza pokazali, kto był lepszy w tym meczu.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

Wysoka porażka w Poznaniu

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko w środku tygodniu przełamali serię porażek. Trzy dni później doralowcy rywalizowali z poznańskim Basketem. Jednak o wyjeździe do Poznania będą chcieli jak najszybciej zapomnieć.

Przełamali się!

Po pięciu meczach bez wygranej, koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko w końcu mieli powody do radości. W zaległym meczu, podopieczni Marcina Grygowicza ograli we własnej hali Kotwicę Kołobrzeg. Doralowcy zwyciężyli 79:57.

Bez przełamania w Prudniku

Nie udało się odczarować parkietu w Prudniku. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko po niezłym pojedynku przegrali 87:94 z miejscową Pogonią. Dla doralowców to piąta przegrana z rzędu...

Poniżej relacja oraz statystyki z meczu.

Czwarta przegrana z rzędu

Kolejnej porażki w rozgrywkach I ligi doznali koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Podopieczni Marcina Grygowicza we własnej hali ulegli 71:80 Siarce Tarnobrzeg.

Bolesna porażka koszykarzy

Dobre dwie pierwsze kwarty w wykonaniu Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nie wystarczyły na pokonanie Noteci.

Z liderem bez szans

W środowym zaległym meczu I ligi, koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nie sprostali liderowi tych rozgrywek. Spójnia Stargard wygrała w kłodzkiej hali 96:74. W nadchodzący weekend doralowców czeka wyjazd do Inowrocławia.

Stolica niezdobyta

Passa kłodzkich koszykarzy przerwana. Nie udało się odnieść piątej wygranej z rzędu. Drużyna Zetkamy Dorala Nysy Klodzko musiała uznać wyższość ostatniego w tabeli beniaminka z Warszawy.

Poniżej relacja i statystyki z meczu.

Hat-trick koszykarzy [foto]

Trzecie zwycięstwo z rzędu w ramach pierwszoligowych rozgrywek odnieśli koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Tym razem kłodzczanie odprawili z kwitkiem zespół prowadzony przez innego byłego szkoleniowca Nysy.

Poniżej relacja, wypowiedzi, statystyki i zdjęcia.

Zwycięska dogrywka!

Najciekawsze spotkanie tej kolejki rozegrano w Bydgoszczy. To właśnie tam rywalizowali doralowcy. Pojedynek trzymał w napięciu, a zwycięzcę musiała wyłonić dogrywka. Bohaterem meczu był Tomasz Stępień, a decydujące zwycięskie punkty zdobył Rafał Wojciechowski.

Koszykarskie derby dla Nysy

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo w derbach nad Śląskiem Wrocław. W meczu z podtekstami, kłodzczanie z nawiązką odrobili straty z pierwszego meczu. Nysa miała dwóch liderów - Tomasza Stępnia i Dominika Rutkowskiego.

Poniżej relacja z zawodów.

NIe ustrzelili Sokoła

Nie udało się koszykarzom Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko w Łańcucie, gdzie musieli uznać wyższość tamtejszego Sokoła. Podopieczni Marcina Grygowicza ulegli 72:86.

Poniżej punkty i relacja z zawodów.

Postraszyli faworyta

Praktycznie przez trzy kwarty koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko grali jak równy z równym z R8 Basket Kraków. Rywale dopiero w ostatnich 12. minutach odjechali doralowcom i rozstrzygnęli losy meczu.