Z liderem bez szans

Do Warszawy zespół Radosława Hyżego udawał się podbudowany po odniesieniu pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w lidze. Jednak o pojedynku z Legią doralowcy chcą jak najszybciej zapomnieć.

Poniżej relacja z meczu.

Mamy wyjazdowe przełamanie!

Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe odnieśli koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Jak już udało się zatriumfować w obcej hali to z jakim skutkiem. Sto rzuconych punktów i show Rafała Wojciechowskiego.

Basket wygrywa w kłodzkiej hali [foto]

Akcja na jedenaście sekund przed końcem meczu zadecydowała o porażce koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko z Basketem Poznań.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia z meczu.

Bez przełamania na wyjeździe

Nie mamy dobrych wieści z Krakowa. Koszykarzom Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nie udało się przełamać wyjazdowej serii i tym razem ulegli 61:67 AZS AGH Kraków.

Niebawem relacja z meczu.

Końcówka dla Nysy!

Końcówka dla koszykarzy Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Tym udana końcówka kłodzkich koszykarzy dała im zwycięstwo nad Polonią Leszno. Doralowcy wygrali 94:91!

Poniżej relacja i wypowiedzi z meczu.

Pierwsza domowa porażka koszykarzy [foto]

Passa koszykarzy Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko przerwana. Po zaciętym i emocjonującym meczu doralowcy ulegli 76:78 GKS Tychy.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia z meczu.

Blisko, bardzo blisko przełamania

Bardzo blisko byli koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko przełamania wyjazdowej niemocy. Fenomenalna trzecia kwarta w wykonaniu kłodzkich zawodników spowodowała, że walka o zwycięstwo trwała praktycznie do ostatnich sekund.

Poniżej relacja.

Passa koszykarzy trwa! Demolka w IV kwarcie [foto]

Udana kolejna sobota w kłodzkiej hali. Wygrali koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Klodzko, wygrał także Piotruś, dla którego zorganizowano ponowie akcję charytatywną.

Poniżej relacja z meczu i wypowiedzi.

Bez przełamania passy

Niestety, na wyjeździe nadal bez wygranej. Tym razem koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko ulegli 58:79 Rosie II Radom.

Historyczna wygrana koszykarzy

Prudnik na deskach, trzecie zwycięstwo z rzędu we własnej hali i pierwsza setka w I lidze – to bilans środowego pojedynku z Pogonią Prudnik.

Poniżej relacja z meczu oraz wypowiedzi trenerów.

Bez sensacji

Nie było niespodzianki w meczu Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko z Sokolem Łańcut. Jednak w ekipie doralowcy było kilka pozytywów w starciu z liderem I ligi.

Poniżej relacja z meczu.

Twierdza Kłodzko rośnie w siłę [foto]

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Klodzko odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu we własnej hali. Doralowcy nie dali szans Kotwicy Kołobrzeg, gromiąc przeciwników 99:65!

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia z meczu.

Smutny koniec roku koszykarzy [foto]

Porażką kończą 2016 roku koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Doralowcy, po niezłej pierwszej połowie przeciwko Noteci Inowrocław, ostatecznie musieli uznać wyższość rywali, ulegając 65:71.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia.

Koszykarze postraszyli Legię [foto]

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko ulegli faworyzowanej
Legii Warszawa, ale tanio skóry nie sprzedali.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia.

Koszykarze bez impulsu [foto]

Zmiana szkoleniowca nie pomogła. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko w meczu dwóch najsłabszych drużyn nie dali rady rywalom z Bydgoszczy.
Kłodzczanie ulegli 55:75 przedostatniej przed tym meczem Astorii i ugrzęźli na ostatnim miejscu w tabeli I ligi.

Koszykarze nie przerwali serii... [foto]

Z kolejną porażką wrócili koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko, którzy rywalizowali w Poznaniu z tamtejszym Basketem. Pierwsza połowa była jeszcze wyrównana, ale druga część pojedynku należała już do gospodarzy.

Poniżej relacja i zdjęcia.

Doralowcy! Jesteśmy z Wami! [foto]

Niestety, dziesiątej porażki doznali kłodzcy koszykarze w rozgrywkach I ligi. Tym razem doralowcy we własnej hali musieli uznać wyższość AZS AGH Kraków, przegrywając różnicą 20. punktów.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

Polonia lepsza od doralowców

Podczas środowej kolejki I ligi, koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko musieli uznać wyższość Polonii Leszno, ulegając na wyjeździe 57:64.

Dobra gra nie daje wygranej

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko po raz kolejny musieli uznać wyższość rywali. Losy meczu rozstrzygnęły się w samek końcówce spotkania. Jednak dobra gra i styl w jakim zaprezentowali się podopieczni Marcina Radomskiego, napawa optymizmem przed kolejnymi meczami.

Koszykarze nie powstrzymali GTK [foto]

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nie sprawili niespodzianki w starciu z GTK Gliwice. Podopieczni Marcina Radomski tanio skóry nie sprzedali, ale słabszy fragment tuż po przerwie zadecydował o losach meczu.