Facebook

Miłego złego początki... [foto]


Mimo świetnego początku meczu, ostatecznie koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko przegrali 85:97 z AZS Politechniką Opolską.

Poniżej wypowiedzi obydwu trenerów, statystyki oraz galeria zdjęć.

ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO - AZS POLITECHNIKA OPOLSKA 85:97 (33:21, 15:26, 11:30, 26:20)
Nysa: Ochońko 26, Wojciechowski 14, Bartkowiak 12, Nowicki 12, Krawiec 7, Kowalski 5, Krakowczyk 3, Dawdo 2, Krajniewski 2, Weiss 2, Nowakowski 0. AZS: Jankowski 23, Brenk 18, Kaczmarzyk 16, Szymański 13, Wilk 10, Piszczatowski 9, Lewiński 3, Skiba 3, Krajewski 2, Jodłowski 0.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ. 

> Jarosław Krysiewicz, trener Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko:

 - Trenujemy trochę innym systemem niż inne drużyny, co wynika z różnych czynników. Zabrakło nam fizyczności w kolejnym meczu. Jeżeli mamy zdrowie, a jest początek meczu, wszystko funkcjonuje tak, jak powinno funkcjonować, to wszystko ładnie wygląda. Jeżeli wchodzimy w rotacje i zmęczenie się nakłada, to brutalnie rzecz biorąc, nasze głowy odmawiają posłuszeństwa i przeciwnik to bezwzględnie wykorzystuje. Fizyczność przede wszystkim, a my nie jesteśmy, z różnych powodów, fizycznie przygotowani do sezonu i to będzie się odbijało przez całe rozgrywki.

> Rafał Knap, trener AZS Politechnika Opolska:

- Spotkały się wyrównane drużyny. Jestem zadowolony z końcowego rezultatu, a fragmentów gry na pewno nie, zwłaszcza z pierwszej i początku drugiej kwarty. Na początku rywale nas bardzo zaskoczyli, przede wszystkim bardzo dobrą skutecznością.