Facebook

Wywiady pomeczowe

Poniżej prezentujemy wywiady pomeczowe z meczu pomiędzy Doralem Nysa Kłodzko, a AZS AWF Katowice. O komentarz do spotkania poprosiliśmy szkoleniowców obydwu drużyn, Marcina Radomskiego oraz Mirosława Stawowskiego.

Trener Mirosław Stawowski, AZS AWF Katowice:
- Bardzo nieprzyjemny rywal, który postawił nam ciężkie warunki w dzisiejszym meczu. Zwłaszcza w obronie, gdzie koszykarze z Kłodzka postawili strefę z którą borykaliśmy się dosyć długo, aby ją rozgryźć. Trudno było się przeciwstawić, jeśli nie było rzutów z naszej strony. Zwłaszcza z dystansu wyglądało to fatalnie i ta przewaga gospodarzy utrzymywała się dosyć długo. Wykorzystaliśmy nasze argumenty podkoszowe, zwłaszcza Kamil Nowak był nie do zatrzymania, wysocy gracze zaczęli punktować i tym odrobiliśmy straty.

Trener Marcin Radomski, Doral Nysa Kłodzko:
- Dopóki mieliśmy siły to toczyliśmy wyrównany pojedynek. Bardzo ciężko jest wygrać mecz mając do dyspozycji siedmiu graczy. Było widoczne, że w momencie, kiedy graczom zaczęło brakować sił to nie było dyscypliny taktycznej, nie było walki o każda piłkę, pomimo dużych chęci i ambicji jakimi wykazali się moi zawodnicy.