Facebook

Zapowiedź: Nadchodzi historyczny moment…


W środę inauguracja koszykarzy Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko w kłodzkiej hali ramach rozgrywek I ligi.

Rywalem drużyny prowadzonej przez Marcina Radomskiego będzie wicelider rozgrywek, Sokół Łańcut. Obydwa zespoły są w odmiennych nastrojach. Sokół wygrał wszystkie cztery spotkania i ustępuje w tabeli drużynie z Krosna różnicą małych punktów.

Z kolei doralowcy w trzech rozegranych meczach ponieśli trzy porażki. - Jeżeli będziemy mieli chłodne głowy i będziemy ciężko pracować to widzę szansę na zwycięstwa. Jak nie będziemy świadomi jak wiele musimy zdrowia włożyć w każdy mecz i że każdy gracz musi być przez każdą sekundę na boisku skupiony na założeniach, może być ciężko – zapowiada szkoleniowiec Nysy.

Mecz z Sokołem Łańcut rozegrany zostanie w środę (21.10.) o godz. 19:30 w kłodzkiej hali. W związku z wymogami związanymi z organizacyjną spotkań na tym poziomie, nastąpiło kilka zmian. 

Wejście na halę, która dla kibiców zostanie otwarta o godz. 18:45, będzie odbywać się teraz głównymi drzwiami. Cena biletu normalnego wynosi 10 zł, a ulgowego 5 zł. Parking przy samej hali będzie wyłączony z ruchu, ponieważ będzie on przeznaczony dla służb ratowniczych.