Facebook

Co powiedzieli po meczu M. Grygowicz oraz R. Hyży


Wypowiedzi pomeczowe trenera Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko, Marcin Grygowicza oraz szkoleniowca wrocławskiego Śląska, Radosława Hyżego:

Trener Marcin Grygowicz:
- Nie jestem zaskoczony dobrą dyspozycją moich zawodników. My od wielu tygodni bardzo dobrze pracujemy i w każdym meczu ligowym gramy na miarę swoich możliwości. Czasami wystarczy to, aby wygrać, a czasami musimy uznać wyższość rywala.
- Determinacja i nasza ciężka praca. To co, wszyscy widzą podczas meczów, to jest wypadkowa ciężkiej i mozolnej pracy. Wygraliśmy, bo wszyscy zawodnicy ciężko na to pracują, to jest klucz do odnoszenia zwycięstw. A jeśli dołożymy to, że wszyscy zawodnicy uwierzyli, że obroną można wygrywać mecze, to efekt jest taki, że ciężko pracując w obronie, udało nam się zatrzymać zespół Śląska, który jest naszpikowany graczami mogącymi grać w ataku.
- Taki wynik to dla nas duży sukces. Raz, że wygraliśmy, dwa, że odrobiliśmy stratę z pierwszego meczu z nawiązką i zatrzymaliśmy rywali na 77. punktach.  

Trener Radosław Hyży:
- Tomasz Sępień dał to, co najważniejsze, czyli punkty, pewność siebie i opanowanie w najważniejszych momentach. Do tego ważne punkty były „Kasy” (Mateusz Kasińskiego – red.). My zagraliśmy mało odważnie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Pracujemy nad tym, aby ta odwaga w rzutach jak i w podejmowanych decyzjach była większa.
- Sentyment do Kłodzka pozostał. Spotkałem tutaj bardzo ciekawych i miłych ludzi, tak jak już wspominałem, zawsze będą w moim sercu, bo to była moja pierwsza praca i bardzo mile ją wspominam.