Facebook

Wypowiedzi pomeczowe


Jak spotkanie Nysy z Polonią Trzebnica oceniali piłkarze z Kłodzka? Poniżej wypowiedzi Łukasz Tracza oraz Wojciecha Brogowskiego.

Zatrzymali Polonię [foto]


W meczu Nysy z Polonią gole nie padły, to emocji i sytuacji do ich zdobycia nie brakowało. 


Poniżej relacja, wypowiedzi oraz zdjęcia z meczu.

LIGA: wyniki od IV ligi do B-klasy [AKTUALIZACJA]


W ten weekend Nysa podejmuje na własnym stadionie Polonię Trzebnica (sobota, 16:00). Kto jeszcze zagra w ramach IV ligi? Oprócz spotkań tej klasy, poniżej dostępny będzie komplet weekendowych wyników z boisk wałbrzyskiej ligi okręgowej, A-klasy oraz  rozgrywek w "kłodzkiej" B-klasy.

Zapowiedź: Gospodarski weekend Nysy


Trzy piłkarskie spotkania z udziałem Nysy odbędą się w ten weekend na kłodzkim stadionie. Głównym pojedynkiem będzie starcie w ramach czwartej ligi. Rywalem MKS czołowy zespół rozgrywek.

LIGA: weekendowe wyniki od IV ligi do B-klasy [AKTUALIZACJA]


Weekend to kolejne mecze nie tylko w czwartej lidze, gdzie rywalizuje Nysa. Oprócz spotkań tej klasy, poniżej dostępny będzie komplet weekendowych wyników z boisk wałbrzyskiej ligi okręgowej, A-klasy oraz  rozgrywek w "kłodzkiej" B-klasy.

Zapowiedź: Po pierwsze wyjazdowe zwycięstwo


Nysa pod wodzą Krzysztofa Konowalczyka powalczy o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Na rozkładzie kolejny beniaminek. Tym razem jest to MKP Wołów. Do rywalizacji staną również drużyny młodzieżowe. Większość o punkty powalczy na wyjeździe. W Kłodzku zaplanowany jest tylko jeden mecz.

Puchar Polski: pierwsi półfinaliści


Już bez Nysy odbyła się kolejna runda Pucharu Polski. W środę rozegrano mecze 1/4 finału na szczeblu podokręgu wałbrzyskiego.  

Roszady trenerskie w pierwszym zespole


Krzysztof Konowalczyk na dłużej pierwszym trenerem Nysy Kłodzko.

VIDEO: Jak przełamała się Nysa


Najciekawsze akcje, niewykorzystany rzut karny no i oczywiście bramki z meczu EKF Mechanik Brzezina. Jak do siatki trafiał Mikołaj Kotfas, Piotr Satanowski, Wojtek Brogowski i Pavlo Pokhytailo. A na koniec wizyta w zwycięskiej szatni... Zapraszamy do oglądania!

LIGA: wyniki od IV ligi do B-klasy [AKTUALIZACJA]


Weekend to kolejne mecze nie tylko w czwartej lidze, gdzie gra Nysa. Oprócz tego poniżej zaprezentujemy komplet weekendowych wyników z boisk wałbrzyskiej ligi okręgowej, A-klasy oraz  rozgrywek w "kłodzkiej" B-klasy.

Szkoleniowiec mówi basta?


Sobotnie spotkanie z Mechanikiem Brzezina poprowadzi Krzysztof Konowalczyk. 

VIDEO: relacja z meczu z MKS Oława


Dostępna jest relacja Telewizji Kłodzkiej z meczu Nysy przeciwko Moto-Jelcz Oława. Zapraszamy do oglądania!

Zapowiedź: weekendowe zmagania w komplecie


Dwa dni przerwy i kolejne starcie ligowe w ramach rozgrywek czwartej ligi czeka piłkarzy Nysy. Tym razem rywalem będzie najlepiej spisujący się z beniaminków. Oprócz tego do rywalizacji staną ekipy młodzieżowe.

Zapowiedź: czas nadrobić zaległości


Po raz kolejny w środku tygodnia mecz rozegrają piłkarze Nysy. Tym razem podopieczni Arkadiusza Albrechta w zaległym meczu podejmą Moto-Jelcz Oławę.

LIGA: wyniki od IV ligi do B-klasy [AKTUALIZACJA]


Nysa w 7. kolejce pauzuje i tylko będzie oglądać jak wypadną inne czwartoligowe ekipy. Oprócz tego komplet weekendowych wyników z boisk wałbrzyskiej ligi okręgowej, A-klasy oraz inauguracyjnych rozgrywek w "kłodzkiej" B-klasy.

Weekend bez grania


Tylko jedną drużynę Nysy zobaczymy w ten weekend na boisku. Pozostałe mają przymusowe pauzy.

Koniec pucharowej przygody [foto]


Tegoroczną edycję Pucharu Polski Nysa ma już za sobą. Podopieczni Arkadiusza Albrechta musieli uznać wyższość Bielawianki Bielawa. 

Poniżej relacja, zdjęcia, wyniki trzeciej rundy oraz zestaw par kolejnej rundy.

Pucharowa potyczka – ciąg dalszy


W środę kolejne mecze w ramach Pucharu Polski. W rywalizacji na kłodzkim stadionie zobaczymy Nysę Kłodzko, którą czeka potyczka z Bielawianką Bielawa. 

Transfer ze Śląska


Pod koniec okienka transferowego udało się pozyskać jeszcze jednego zawodnika.

LIGA: Weekendowe wyniki od IV ligi do A-klasy [AKTUALIZACJA]


Nysa swój mecz z Orłem Lubawka rozegra w niedzielę, ale w sobotę odbyły się inne mecze w czwartej lidze. Oprócz tego komplet weekendowych wyników z boisk wałbrzyskiej ligi okręgowej oraz A-klasy.