Piątka w Marcinkowicach

Dość szybko rozstrzygnęły się losy meczu w Marcinkowicach. Tam swoje kolejne czwartoligowego spotkanie rozgrywała Nysa. Debiut zanotował 16-letni zawodnik z kadry juniorskiej.

Poniżej relacja z meczu.

Boniek załatwił Nysę [foto]

Wicelider IV ligi skromnie wygrał w Kłodzku. Mimo, iż zwycięstwo Bielawianki zasłużone to Nysa może czuć niedosyt. Dlaczego?

Poniżej relacja, podsumowanie meczu w wykonaniu trenera K. Konowalczyka oraz zdjęcia.

Sokół ustrzelony! [foto]

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze Nysy. W wygranej nie przeszkodził
 nawet przestrzelony rzut karny! Zespół z Kłodzka wygrał 4:1 z Sokołem Wielka Lipa.

Poniżej relacja, wypowiedzi oraz zdjęcia z meczu.

Zaprzepaszczone punkty [foto]

Nysa po raz kolejny bez punktów na wyjeździe. Tym razem kłodzczanie ulegli z MKP Wołów, chociaż z przebiegu meczu przegrać nie musieli...

Poniżej relacja z meczu, wypowiedzi obydwu trenerów oraz zdjęcia.

Przełamanie seniorów [foto]

Nysa w końcu punktuje. Kłodzczanie przełamali serię i ograli 4:1 (1:0) dobrze
spisującego się beniaminka, Mechanika Brzezinę. - Mam nadzieję, że będzie to siła napędowa do lepszej gry i punktowania w kolejnych meczach - zapowiada zdobywca jednego z goli, Mikołaj Kotfas.

Poniżej relacja z meczu, wypowiedzi oraz galeria zdjęć.

Miłe złego początki [foto]

Kłodzczanie świetnie rozpoczęli mecz z Moto-Jelcz Oława. – To było najlepsze 30. minut w tym sezonie w wykonaniu Nysy – dało się słyszeć wśród kibiców. Co, z tego jak tuż przed przerwą kłodzczanie dali sobie wbić dwa gole, a w drugiej części meczu nie byli w stanie nawiązać walki.

Bolesna porażka [foto]

Trzeci mecz i trzecia przegrana. - Bardzo boli taka porażka, ale niestety Unia wykorzystała nasze błędy i strzeliła o jedną bramkę więcej – mówił Dawid Ciupider. Po zaciętym i emocjonującym meczu w Bardzie gospodarze wygrali 3:2 po skutecznie wykonanym rzucie karny w 90. minucie spotkania.

Nysa nie lubi Piasta [foto]

Zawód sprawili piłkarze Nysy w drugim domowym pojedynku czwartej ligi. - Zagraliśmy słaby mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie – mówił po meczu Łukasz Tracz. To była piąta konfrontacja na czwartoligowym poziomie z Piastem Żerniki-Wrocław. I po raz kolejny zakończyła się ona porażką Nysy.

Poniżej relacja, zdjęcia z meczu oraz wyniki 3. kolejki.

Zasłużona porażka [foto]

Bez punktów i z bagażem trzech goli wrócili ze Strzegomia piłkarze Nysy.

Poniżej relacja z meczu, galeria zdjęć, a spotkanie podsumowuje kapitan zespołu, Paweł Cebulski.

Wymarzona inauguracja [foto]

Na początek czwartoligowych zmagań Nysa pewnie ograła Pogoń Pieszyce. Jednym z bohaterów meczu był Mikołaj Kotfas, który zdobył dwa gole i zanotował asystę przy trafieniu Krzysztofa Pietrzykowskiego. A debiut w seniorskiej drużynie zaliczył Michał Adamczyk.

Poniżej relacja z meczu, galeria zdjęć i wyniki 1. kolejki.

Wymęczone zwycięstwo. Nysa mistrzem jesieni [foto]

W ostatnim meczu rundy jesiennej Nysa wygrała skromnie 1:0 z Karoliną Jaworzyna Śląską. Tym samym podopieczni Arkadiusza Albrechta przypieczętowali pierwsze miejsce i zostali mistrzem rundy jesiennej. Gola na wagę trzech punktów zdobył Kamil Kowalski.

Poniżej relacja oraz galeria zdjęć, a mecz podsumowuje zdobywca jedynego gola.

Orzeł odleciał Nysie

Nysa z drugą porażką w sezonie. W mocno przetrzebionym składzie kłodzczanie musieli uznać wyższość Orła z Lubawki.

Poniżej relacja z meczu, a mecz podsumowuje Łukasz Tracz.

Pechowa trzynastka [foto]

Trzynasta kolejka okazała się pechowa dla piłkarzy Nysy. To nie był ich dzień jeśli chodzi o pojedynek ze Zjednoczonymi Żarów. Tym razem szczęście było po stronie piłkarzy z Żarowa.

Poniżej relacja z pojedynku, zdjęcia oraz pomeczowe wypowiedzi trenerów.

Kryształ rozbity w drobny mak [foto]

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Nysy w meczu przeciwko drużynie ze Stronia Śląskiego.

Poniżej relacja oraz zdjęcia z meczu.

Wysoka porażka koszykarzy

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nie będą miło wspominać wyjazdu do Kutna. Po raz drugi w tym tygodniu kłodzczanie musieli przełknąć gorycz porażki.

Poniżej statystyki oraz relacja z meczu.

Do obejrzenia cztery gole Nysy (w tym jedna samobójcza) z meczu przeciwko Dabro-Bau Makowice. Zwycięstwo 3:2 zapewnił duet najskuteczniejszych zawodników MKS, Łukasza Tracza i Kamila Kowalskiego.

Ciężka przeprawa za trzy [foto]

Nysa po ciężkim spotkaniu wywozi komplet punktów z Kamieńca Ząbkowickiego. Kłodzczanie jako pierwsi w tym sezonie potrafili wygrać na boisku Zamka.

Poniżej relacja z meczu oraz zdjęcia.

Będzie walkower [foto]

Nie doszło do skutku sobotnie spotkanie z udziałem Nysy.

Hit dla Nysy, samodzielny lider

W meczu dwóch przewodzących w stawce drużyn, Nysa lepsza od Granitu. Kłodzczanie zainkasowali komplet punktów mimo gry bez trzech zawodników.

Pierwsza strata punktów, dublet Tracza [video, foto]

Nysa zremisowała 3:3 w Kudowie-Zdroju z Włókniarzem, chociaż na przerwę zeszła mając zaliczkę dwóch bramek. W 90. minucie kłodzczanie zdobyli zwycięskiego gola, ale... sytuacja do objerzenia na poniższym filmie.

Poniżej relacja z meczu, sytuacja wideo orz galeria zdjęć.