Ładnie, pięknie i przyjemnie [foto]

Ostre strzelanie w Kłodzku. Nysa rozgromiła 5:1 Orła z Ząbkowic Śląskich. Trzy ostatnie mecze w wykonaniu MKS to trzy zwycięstwa i 12. bramek strzelonych!

Poniżej relacja z meczu, zdjęcia i wypowiedź.

Poszli za ciosem [foto]

Drugie zwycięstwo z rzędu zanotowała Nysa w ramach czwartoligowych zmagań. MKS zachował czyste konto, a dublet ustrzelił Maksymilian Fryczkowski (na zdjęciu).

Poniżej relacja z meczu, wypowiedzi i galeria zdjęć.

Derbowe przełamanie Nysy

Jak na derby przystało emocji, dramaturgii, zwrotów akcji oraz goli nie brakowało. Dla Nysy najważniejsze, że udało się przełamać i wywalczyć cenne zwycięstwo.

Poniżej relacja z meczu oraz zdjęcia.

Promyk nadziei... [foto]

Nie wiedzie się póki co piłkarzom Nysy w obecnym sezonie czwartej ligi. Tym razem ulegli beniaminkowi. O pierwszej połowie w wykonaniu Nysy najlepiej przemilczeć, ale w drugiej kłodzczanie mimo gry w osłabieniu zdobyli kontaktowego gola i bliscy byli doprowadzenia do wyrównania.

Poniżej relacja, galeria zdjęć. Niebawem film.

Zdzesiątkowana inauguracja [foto]

Bez punktów na inauguracje sezonu w Wołowie. Nysa z drużyną MKP rywalizowała jednak bez siedmiu podstawowych zawodników. Za to w barwach Nysy zadebiutowało kilku nowych graczy. Jeden z nich, Maksymilian Fryczkowski, wpisał się na listę strzelców.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

Karny zabił emocje [foto]

Emocji w ostatni meczu sezonu, gdzie Nysa podejmowała lidera, nie brakowało. I kto wie jakby potoczyły się losy meczu, gdyby nie kontrowersyjna decyzja sędziego z rzutem karnym w 88 minucie....

Poniżej relacja z meczu, wypowiedzi oraz zdjęcia.

Za dużo luzu [foto]

Bez punktów wrócili z Wałbrzycha piłkarze Nysy.

Dopieli swego! [foto]

Nysa na dwie kolejki przed końcem sezonu zapewniła sobie utrzymanie w IV lidze! A to głównie dzięki czwartkowej wygranej nad Pogonią Oleśnica.

Poniżej relacja z meczu i galeria zdjęć.

Cenna wygrana Nysy

Podopieczni Krzysztofa Konowalczyka wracają z Wołowa z tarczą. Nysa odniosła bardzo ważne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie.

Poniżej relacja oraz wypowiedzi z meczu.

Czar prysł po przerwie [foto]

Po raz kolejny dwie różne połowy zagrali zawodnicy Nysy. Po pierwszej niezłej w ich wykonaniu, gdzie stwarzali sytuacje, mieli rzut karny, którego nie wykorzystali, to po zmianie stron praktycznie w kwadrans było po meczu.

Poniżej relacja oraz zdjęcia z meczu.

Tanio skóry nie sprzedali

Pięć bramek, w tym dwie czerwone kartki zobaczyli kibice w meczu Śląska i Nysy. Kłodzczanie przegrywali 0:3, ale nie poddali się i dzielnie walczyli o korzystny rezultat.

Poniżej relacja z meczu.

Powtórka z roz(g)rywki [foto]

Już to wiosną przerabialiśmy. Nysa prowadziła 2:0, miała po drodze niewykorzystany rzut karny, a po końcowym gwizdku z trzech punktów cieszyła się Wiwa Goszcz. T
ą  porażką MKS mocno skomplikował sobie sytuację w tabeli...

Punkt i tylko punkt [foto]

Bezbramkowym remisem zakończyły się zawody Bardzie, gdzie
w zaległym meczu 16. kolejki rywalizowała Nysa. O ile w pierwszej połowie z boiska wiało nudą, to w drugiej  części obydwie ekipy miały okazje do zdobycia zwycięskiego gola.

Poniżej relacja oraz zdjęcia z meczu.

Cenne trzy punkty w osłabieniu [foto]

Nysa wywalczyła cenne trzy punkty w Jaworzynie Śląskiej. Podopieczni Krzysztofa Konowalczyka zwycięskiego gola, grając w osłabieniu.

Jak spotkanie ocenia trener Krzysztof Konowalczyk i Tomasz Pierzchalski? Poniżej relacja oraz zdjęcia z meczu.

Wiosną nadal na zero

Bez przełamanie w rundzie wiosennej i z bagażem kilku bramek wracają z Wrocławia piłkarze Nysy Kłodzko.

Bez przełamania wiosną [foto]

Błędy w obronie i brak skuteczności - to najczęściej powtarzane słowa po kolejnym przegranym meczu Nysy w IV lidze. Tym razem kłodzczanie musieli uznać wyższość Sokoła Marcinkowice.

Poniżej relacja, wypowiedzi oraz zdjęcia.

Alarm w Kłodzku

Bez punktów w Wielkiej Lipie. Nysa doznała trzeciej wiosennej porażki. Z Sokołem piłkarze z Kłodzka rywalizowali w mocno okrojonym składzie.

Poniżej relacja i wypowiedzi z meczu.

Festiwal nieskuteczności... [foto]

Nysa pokazała gotową receptę jak przegrać wygrany mecz. Kłodzczanie stworzyli sobie tyle sytuacji, że mogliby nimi obdzielić niejeden mecz. Mało tego, do 90. minuty MKS wygrywał z ząbkowickim Orłem 2:1, a po końcowym gwizdku nie mieli w swoim dorobku nawet punktu.

jak do tego doszło? Poniżej relacja, wypowiedzi oraz zdjęcia z meczu.

Wiosenny falstart seniorów

Nie tak wyobrażali sobie początek rundy wiosennej na boiskach czwartej ligi. Siedem bramek, trzy rzuty karne i ostatecznie wysoko przegrany mecz w Trzebnicy. Fatalna gra w obronie czy raczej brak skuteczności?

Poniżej relacja, wypowiedź trenera i wyniki 17. kolejki.

Zaprzepaszczona szansa z liderem [foto]

Mocno osłabieni udali się na ostatni mecz w rundzie jesiennej do Gaci zawodnicy Nysy. Mimo to do pewnego momentu walczyli jak równy z równy z liderem IV ligi, Foto-Higieną. Jednak gol kuriozom był początkiem końca dla losów tego pojedynku.

Poniżej relacja, wypowiedzi i galeria zdjęć.