Juniorzy źle skończyli [foto]

W niedzielę juniorzy Nysy dokończyli przerwane spotkanie z Zamkiem Kamieniec Ząbkowickim.

29. KOLEJKA: MKS NYSA KŁODZKO - ZAMEK KAMIENIEC ZABKOWICKI 2:3 (1:0)
Bramki dla Nysy: Sitarz, Michel. Skład: Cyba - Zajaczkowski, Walczak, Włosek, Mistarz, Zieliński (Michel), Bachmatiuk, Kubies, Kaczmarczyk, Chodorowski, Gręda.

Pierwotnie zawodów nie udało się dokończyć z uwagi na ulewę jaka przeszła nad Kłodzkiem. Spotkanie przerwano tydzień temu w 58. minucie, gdy Nysa wygrywała 1:0 po bramce Szymona Sitarza.

Z uwagi na rozpoczęcie remontu kłodzkiego boiska, spotkanie dograno na boisku w Gorzanowie. W tych nieco ponad 30. minutach lepsi byli rywale, którzy wygrali 3:1 i całe zawody 3:2.

Pod koniec meczu kontaktowego gola zdobył Kacper Michel, ale na doprowadzenie do remisu brakło już czasu. Dzięki temu zwycięstwu, Zamek ukończył rozgrywki na drugim miejscu.