Facebook

Zakotwiczeni w strefie spadkowej


Porażką zakończyła Nysa rundę jesienn
ą w czwartej lidze. Kłodzczanie musieli uznać wyższość trzebnickiej Polonii. 

15. KOLEJKA IV LIGI: POLONIA TRZEBNICA – NYSA KŁODZO 1:5 (0:2)
Bramka dla MKS: Grzegorz Dereń. Skład: Borkowski – Cebulski, Fedorec, Wojtal, Mróz, Ciupider (Pierzchalski), Dymek, Bońkowski, Fatyanov (Grudzień), Dereń, Fryczkowski (Wiącek).

W ostatnich meczach gra kłodzkiego zespołu wyraźnie uległa poprawie, jednak w parze z tym nie idą punkty. Waszak trzeba oddać, iż kłodzczanie końcówkę sezonu mają trudną. W tym czasie rywalizowali z samą czołówką ligi (zespoły 1-2 w tabeli), a w 15. serii gier czekała ich potyczka z czwartą w tabeli Polonią Trzebnica.

W Trzebnicy mieliśmy powtórkę z rozgrywki. Ciężko cokolwiek napisać o meczu z Polonią Trzebnica, gdy przegrywasz 1:5, a w meczu stwarzasz tyle sytuacji do zdobycia gola, co w ostatnich kilku meczach, do tego tracisz trzy bramki po kuriozalnych błędach…

Mecz z Polonią nie był ostatnim ligowym pojedynkiem w tym roku. DZPN we Wrocławiu zaplanował jeszcze rozegranie w 2018 roku awansem pierwszej kolejki z rundy wiosennej. W tej sytuacji kłodzczanie za tydzień (24.11) podejmą na własnym boisku MKP Wołów. Początek mecz o godz. 13.00.