Facebook

Zapowiedź: Pożegnalny mecz


- Pożegnalny mecz

- Juniorskie mecze w domu

Poniżej weekendowy rozkład meczów kłodzkich drużyn.

To już jest  koniec

Piłkarze Nysy po dwóch latach żegnają się z czwarta ligą. W sobotę Nysa rozegra ostatni mecz w tej klasie rozgrywkowej sezonu 2018/2019. Rywalem będzie Polonia Trzebnica, która mimo słabszej rundy wiosennej, ma już zapewnione utrzymanie w rozgrywkach.

Przeciwnicy w ostatnich trzech spotkaniach wyjazdowych nie zaznali porażki, licząc także niedokończone spotkanie w Wałbrzychu. Mecz z Górnikiem został przerwany po pierwszej połowie, przy stanie 1:1. Wcześniej zespół z Trzebnicy wygrał 4:3 w Żarowie oraz zremisował bezbramkowo z Orłem Prusice.

Spotkanie MKS z Polonią rozegrane zostanie w sobotę o godz. 17.00 na kłodzkim stadionie. Zawody poprowadzi Filip Paszczyk z Kolegium Sędziów w Wałbrzychu.

Młodzieżowy terminarz

Nim na boisku zamelduje się pierwszy zespół, to o godz. 11.00 (08.06.) swoje spotkanie rozegrają juniorzy starsi. Kłodzczanie w roli gospodarza podejmą Zjednoczonych Żarów. O tej samej godzinie, ale dzień później (09.06.), pojedynek ligowy czeka juniorów młodszych. Podopieczni Bogdana Bachmatiuka zmierzą się z Zamkiem Gorzanów.

Jeśli chodzi o zespoły trampkarzy i młodzików występujące w ligach okręgowych, to zespół prowadzony przez Kamila Matusika zagra w Bystrzycy Kłodzkiej z Polonią. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 13.00.  Z kolei młodzików MKS czeka wyjazd do Wałbrzycha, gdzie zmierzą się z Górnikiem Nowe Miasto. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 11.00.

Z kolei zespól występujący w lidze młodzika młodszego swoje spotkanie rozegra w czwartek (06.06.). Nysa zmierzy się w Bardzie z tamtejszą Unią. Pierwszy gwizdek tego spotkania zabrzmi o godz. 17.00.