Niełatwe trzy punkty [foto]

Druga kolejka i drugie zwycięstwo zanotowała Nysa w sezonie 2019/2020.

Poniżej relacja oraz galeria zdjęć z meczu.

2. KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: MKS NYSA KŁODZKO – GROM WITKÓW 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Paweł Cebulski (35), Łukasz Tracz (86). Nysa: Brandl – Konowalczyk, Karykowski, Sasinowski, Wiącek, Cebulski, Pierzchalski, Grzegorzewski (86 Dędys), Ciupider (70 Gręda), Tracz, Kowalski. Grom: Trawka, Pitura, M. Cegielski, Jędrasiewicz, Żołnierek, Kusio, Madziała (67 P. Kloc), Smutek, Łuszkiewicz, Sz. Kloc, Ł. Cegielski.

Dostępna jest GALERIĘ ZDJĘĆ Z MECZU.

Po zwycięstwie 3:1 w Nowicach, teraz Nysa zaprezentowała się na kłodzkim stadionie. Jej rywalem był Grom Witków, który na inauguracje wygrał 3:0 w Kudowie-Zdroju.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy. Kłodzczanie na przerwę zeszli przy jednobramkowym prowadzeniu, chociaż sytuacji i to dogodnych do kolejnych goli im nie brakowało. Nysa objęła prowadzenie w 35. minucie po składnej akcji, którą wykończył Paweł Cebulski, a asystę zanotował Łukasz Tracz.

W drugiej połowie to goście bliżej byli doprowadzenia do remisu, niż Nysa strzelenia drugiej bramki. - Cieszą trzy punkty, zdobyte po ciężkim spotkaniu. Ja zespół z Witkowa znam z poprzedniego sezonu i to jest inna drużyna, piłkarsko zdecydowanie lepsza niż miało to miejsce w poprzednich rozgrywkach – mówił trener Arkadiusz Albrecht.

Zwycięstwo przypieczętował Łukasz Tracz, który ustalił wynik meczu w 86. minucie. Za tydzień drugi wyjazd czeka MKS, a rywalem będzie drużyna Skałek Stolec.