Dwugłos trenerski po meczu Włókniarz - Nysa

Szkoleniowiec Nysy nie gryzł się w język po meczu Nysy z Włókniarzem. Jak obydwaj trenerzy ocenili pojedynek w Kudowie-Zdroju, zakończony wynikiem 3:3? Poniżej wypowiedzi Karola Ulatowskiego oraz Arkadiusza Albrechta.

Trener MKS Nysy Kłodzko, Arkadiusz Albrecht:
Przestrzegałem w przerwie meczu swoich zawodników, że to będzie inna połowa. Wiedziałem, że jeśli nie strzelimy czwartej bramki to będzie ciężko i tak też się stało. Wydaje się, że powinniśmy mieć trzy punkty. Naszym zdaniem zdobyliśmy prawidłowo gola w doliczonym czasie gry, jednak trafienie nie zostało uznane przez sędziów.

Trener Włókniarza Kudowy-Zdroju, Karol Ulatowski:

W pierwszej połowie straciliśmy bramki po prostych, indywidualnych błędach. Uczulałem zawodników, że Nysa jest klasową drużyna i takie straty wykorzysta. W drugiej połowie zrobiliśmy pewne korekty, podeszliśmy wyżej i przyniosło to efekty.