Facebook

Wypowiedzi pomeczowe: Granit - Nysa


Jak spotkanie oceniły obydwie drużyny? Poniżej wypowiedzi trenera Granitu Roztoka, Kamila Ordy oraz strzelców bramek dla Nysy, Kamila Kowalskiego i Bartosza Bachmatiuka.

Trener Kamil Orda, Granit Roztoka:
- Postawiliśmy Nysie trudne warunki. W pierwszej połowie stworzyliśmy kilka dobrych okazji, ale piłką nie chciała wpaść do bramki. A tylko to gole liczą się w futbolu. Z przebiegu meczu mogliśmy ugrać więcej. Musimy szybko zapomnieć o tym meczu i pozostaje nam skupić się na najbliższym pojedynku z Orłem Lubawka.

Kamil Kowalski, MKS Nysa Kłodzko:
- Mieliśmy w pamięci ostatni mecz z Włókniarzem. Chcieliśmy udowodnić, że to był wypadek przy pracy, a po drugie ustrzec się podobnych błędów jak w tym spotkaniu. Mimo gry bez dwóch podstawowych zawodników, już w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie sytuacje, które powinniśmy zakończyć bramką. W drugiej odsłonie nasza konsekwentna gra przyniosła nam sukces w postaci trzech punktów, zdobytych na ciężkim terenie i przeciwko wymagającemu rywalowi.
 
Bartosz Bachamtiuk, MKS Nysa Kłodzko:
- Samo spotkanie było wyrównane, przez pewien okres gry optyczną przewagę posiadali rywale, a raz my. Zagraliśmy dyscyplinowani, zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku. Cieszę się, że mogłem pomoc drużynie. Chciałbym podziękować trenerowi za szansę zagrania i Kamilowi Kowalskiemu za asystę.