Facebook

Zapowiedź: wyjazdowy weekend


Tylko dwa spotkania odbędą się w ten weekend na kłodzkim stadionie. Pozostałe zespoły o punkty powalczą na wyjazdach. Wśród nich czwartoligowa Nysa, która za rywala będzie miała Polonię Trzebnica.

Pierwszy zespół w ramach czwartoligowych zmagań zagra w Trzebnicy. Tamtejsza Polonia plasuje się na ósmym miejscu z dorobkiem 42 punktów. Wiosną rywale na własnym boisku grają w kratkę. W czterech meczach zanotowali dwie wygrane i dwie porażki.  Ulegli 0:1 LKS Bystrzycy Górnej oraz Moto Jelcz Oława.

Trzy oczka zainkasowali w starciu z Piastem Żerniki-Wrocław (1:0) oraz Pogonią Pieszyce (4:2). Jak będzie w spotkaniu z Nysą? Podopieczni Krzysztofa Konowalczyka pojedynek rozegrają w sobotę (29.05.) o godz. 17:00. Jesienią padł bezbramkowy remis. 

W sobotę dwie drużyny młodzieżowe Nysy czeka wyjazd do Wałbrzycha. Z Gwarkiem o godz. 16:00 zagrają trampkarze, a o godz. 10:00  do rywalizacji staną młodzicy. Ich przeciwnikiem będzie Górnik. 

Dzień później (30.05.) o kontynuowanie zwycięskiej passy powalczą juniorzy starsi. Zespół Artura Oczkosia na własnym stadionie podejmie zespół KS Polanicy-Zdroju. Jesienią rywale urwali punkty Nysie, remisując 3:3. Początek rewanżu o godz. 11:00.

Weekendowe zmagania zakończy także pierwszy zespół młodzików, który w poniedziałek podejmie Lechię II Dzierżoniów. Pierwszy gwizdek spotkania o godz. 18:00 na stadionie w Kłodzku.