Facebook

Wypowiedzi po meczu Nysa-Skalnik

Przedstawiamy wypowiedzi po meczu Nysy Kłodzko ze Skalnikiem Czarny Bór, który zakończył się bezbramkowym remisem. Pojedynek komentują kapitan gospodarzy, Krzysztof Konowalczyk oraz trener beniaminka, Piotr Wyszowski.

Krzysztof Konowalczyk, kapitan Nysy Kłodzko:
- Pierwsza połowa było wyrównana, ale w drugiej części meczu to rywale nie wychodzili ze swojej połowy. Nam brakowało skuteczności, bo mieliśmy swoje sytuacje, ale nie potrafiliśmy zamienić ich na gola. 

- Wystarczyłoby, że raz trafilibyśmy do siatki i worek z golami zostałby rozwiązany. Mieli dobrego bramkarza, który w dwóch sytuacjach wybronił im ten remis. Chcieliśmy bardzo wygrać, wyszliśmy z takim założeniem, że musimy zdobyć trzy punkty. Nie wygląda to za dobrze, bo po dwóch meczach mamy tylko dwa 

punkty, a czołówka ucieka. 

Piotr Wyszowski, trener Skalnika Czarny Bór:
- Dla nas to bardzo korzystny wynik. Pierwsza połowa jeszcze wyrównana, stawialiśmy opór Nysie, ale w drugiej części gry uwidoczniła się przewaga gospodarzy.

- Zawodnicy zostawili dużo zdrowia oraz walki na boisku, a do tego uważna gra w obronie i to na koniec pozwoliło nam wywieźć cenny punkt z Kłodzka.