Kolejne zmagania i kolejny medal wywalczyli oldboje z Kłodzka. Tym razem Nysa rywalizowała w Strzelinie w turnieju piłkarskim dla zawodników powyżej 45-go roku życia.

W zmaganiach z okazji Dni Strzelina o Puchar Burmistrza tego miasta wystąpiło osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. – Turniej był rozgrywany na solidnym poziomie, szczególnie mecze półfinałowe były bardzo zacięte – mówił Robert Wożniak.

Kłodzczanie wygrali swoją grupę i w półfinale zmierzyli się z Polonią Trzebnica. – Nam zabrakło naprawdę niewiele, aby dostać się do finału. Mecz z Polonią był wyrównany, ale to my mieliśmy dwie dogodne sytuacje aby wygrać ten mecz – relacjonował najlepszy strzelec zespołu (4 gole R. Woźniaka). To spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a w rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy Polonii, wygrywając 4:2.

W małym finale, piłkarze z Kłodzka, pokonali 2:0 z gospodarze i rywalizację ukończyli na najniższym stopniu podium.

Nysa zagrała w składzie: Kuraś Marcin, Bachmatiuk Bogdan, Woźniak Robert (4 gole), Wojda Jarosław (3), Pachołek Paweł (3), Haber Marek (2), Kołt Piotr, Jabłoński Józef (1) oraz Kordusiak Krzysztof.
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Przegrane BR+ BR- Pkt.
1.

MKS Nysa Kłodzko

Mecze 1 Wygrane 1 Remisy 0 Przegrane 0 BR+ 7 BR- 2 Pkt. 7
2.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Mecze 2 Wygrane 2 Remisy 0 Przegrane 0 BR+ 5 BR- 2 Pkt. 6
3.

Zdrój Jedlina-Zdrój

Mecze 2 Wygrane 1 Remisy 0 Przegrane 1 BR+ 6 BR- 3 Pkt. 3
4.

Iskra Jaszkowa Dolna

Mecze 1 Wygrane 1 Remisy 0 Przegrane 0 BR+ 3 BR- 1 Pkt. 3
5.

Kryształ Stronie Śl.

Mecze 2 Wygrane 1 Remisy 0 Przegrane 1 BR+ 2 BR- 5 Pkt. 3
6.

Victoria Świebodzice

Mecze 2 Wygrane 1 Remisy 0 Przegrane 1 BR+ 3 BR- 3 Pkt. 3
7.

Włókniarz Kudowa-Zdrój

Mecze 1 Wygrane 1 Remisy 0 Przegrane 0 BR+ 2 BR- 1 Pkt. 3
8.

LKS Bystrzyca Górna

Mecze 1 Wygrane 1 Remisy 0 Przegrane 0 BR+ 3 BR- 2 Pkt. 3
9.

Piławianka Pilawa Górna

Mecze 0 Wygrane 0 Remisy 0 Przegrane 0 BR+ 0 BR- 0 Pkt. 0
10.

LKS Cukrownik Pszenno

Mecze 1 Wygrane 0 Remisy 0 Przegrane 1 BR+ 1 BR- 3 Pkt. 0
11.

Śnieżnik Domaszków

Mecze 1 Wygrane 0 Remisy 0 Przegrane 1 BR+ 2 BR- 7 Pkt. 0
12.

Pogoń Pieszyce

Mecze 2 Wygrane 0 Remisy 0 Przegrane 2 BR+ 3 BR- 6 Pkt. 0
13.

Grom Witków

Mecze 1 Wygrane 0 Remisy 0 Przegrane 1 BR+ 1 BR- 2 Pkt. 0
14.

Karolina Jaworzyna Śl.

Mecze 0 Wygrane 0 Remisy 0 Przegrane 0 BR+ 0 BR- 0 Pkt. 0
15.

Polonia Bystrzyca Kł.

Mecze 1 Wygrane 0 Remisy 0 Przegrane 1 BR+ 0 BR- 1 Pkt. 0
16.

Zjednoczeni Żarów

Mecze 0 Wygrane 0 Remisy 0 Przegrane 0 BR+ 0 BR- 0 Pkt. 0