Miejski Klub Sportowy Nysa Kłodzko przypomina, iż w poniedziałek (16 stycznia 2023 roku) w hali kłodzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze-wyborcze. 

Podczas zebrania zostanie podsumowanie dotychczasowa działalność poszczególnych sekcji, a głównym punktem będzie wybór nowego zarządu.

Pierwszy termin zebrania — godz. 19:00, drugi termin — godz. 19:15  w dniu 16 stycznia 2023 roku (poniedziałek) w hali OSiR w Kłodzku przy ul. Sportowej.

PORZĄDEK WALNEGO ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZO –WYBORCZEGO CZŁONKÓW KLUBU:
1. Otwarcie zebrania.
2. Wybór przewodniczącego zebrania.
3. Wybór protokolanta zebrania.
4. Przedstawienie porządku obrad.
5. Wybór komisji mandatowej.
6. Wybór komisji skrutacyjnej.
7. Wybór komisji Uchwał i Wniosków.
8. Stwierdzenie ważności zebrania.
9. Przedstawienie sprawozdań z działalności klubu (piłka nożna, koszykówka i tenis stołowych) oraz sprawozdania finansowego.
10. Przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej.
11. Wybór ilości członków nowego zarządu.
12. Wybory zarządu klubu.
13. Wybory do komisji rewizyjnej.
14. Przedstawienie uchwał i wniosków.
15. Wniosek o wyodrębnienie sekcji koszykówki jako samodzielnego klubu
16. Dyskusja.
17. Zamknięcie zebrania.

Drużyna Mecze Wygrane Remisy Przegrane BR+ BR- Pkt.
1.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Mecze 15 Wygrane 12 Remisy 1 Przegrane 2 BR+ 42 BR- 15 Pkt. 37
2.

Zdrój Jedlina-Zdrój

Mecze 15 Wygrane 11 Remisy 3 Przegrane 1 BR+ 59 BR- 17 Pkt. 36
3.

MKS Nysa Kłodzko

Mecze 15 Wygrane 10 Remisy 0 Przegrane 5 BR+ 47 BR- 24 Pkt. 30
4.

Victoria Świebodzice

Mecze 15 Wygrane 9 Remisy 2 Przegrane 4 BR+ 36 BR- 29 Pkt. 29
5.

Iskra Jaszkowa Dolna

Mecze 15 Wygrane 8 Remisy 2 Przegrane 5 BR+ 44 BR- 35 Pkt. 26
6.

LKS Bystrzyca Górna

Mecze 15 Wygrane 7 Remisy 5 Przegrane 3 BR+ 30 BR- 16 Pkt. 26
7.

Zjednoczeni Żarów

Mecze 15 Wygrane 7 Remisy 2 Przegrane 6 BR+ 30 BR- 30 Pkt. 23
8.

Włókniarz Kudowa-Zdrój

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 3 Przegrane 6 BR+ 25 BR- 26 Pkt. 21
9.

Śnieżnik Domaszków

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 2 Przegrane 7 BR+ 33 BR- 31 Pkt. 20
10.

Kryształ Stronie Śl.

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 2 Przegrane 7 BR+ 20 BR- 32 Pkt. 20
11.

Polonia Bystrzyca Kł.

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 2 Przegrane 7 BR+ 33 BR- 31 Pkt. 20
12.

LKS Cukrownik Pszenno

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 0 Przegrane 9 BR+ 28 BR- 36 Pkt. 18
13.

Pogoń Pieszyce

Mecze 15 Wygrane 5 Remisy 1 Przegrane 9 BR+ 25 BR- 42 Pkt. 16
14.

Karolina Jaworzyna Śl.

Mecze 15 Wygrane 3 Remisy 1 Przegrane 11 BR+ 17 BR- 39 Pkt. 15
15.

Piławianka Pilawa Górna

Mecze 15 Wygrane 4 Remisy 0 Przegrane 11 BR+ 24 BR- 38 Pkt. 12
16.

Grom Witków

Mecze 15 Wygrane 0 Remisy 2 Przegrane 13 BR+ 10 BR- 60 Pkt. 2