Po wyborze nowego zarządu klubu przyszedł czas na wybranie sternika klubu oraz przydzielenie pozostałych funkcji w klubie.

Prze najbliższe trzy lata dziewięcioosobowy skład zarządu tworzyć będą: Jerzy Sierakowski, Konrad Aniskin, Michał Weiss, Paweł Rączkowski, Paweł Wiśniewski, Dawid Ciupider, Sławomir Wojtowicz, Dawid Broniszewski oraz Mirosław Błesznowski.

Najważniejszą funkcję w klubie – prezesa MKS Nysy Kłodzko pełnić będzie Sławomir Wojtowicz. Jego zastępcami (wiceprezesami) zostali Jerzy Sierakowski oraz Dawid Ciupider. Ponadto skarbnikiem klubu wybrano Mirosława Błesznowskiego, a sekretarzem Dawida Broniszewskiego.

Jeśli chodzi o osobę S. Wojtowicza to od czterech lat prowadzi w kłodzkim klubie zajęcia trenerskie, do tego jest w sztabie szkoleniowym Polish Soccer Skills (to ogólnopolski, spójny i kompleksowy projekt szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów).

Na co dzień nowy sternik MKS jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 w Kłodzku oraz trenerem personalnym od przygotowania motorycznego.

Fot. P. Bidowaniec
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Przegrane BR+ BR- Pkt.
1.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Mecze 15 Wygrane 12 Remisy 1 Przegrane 2 BR+ 42 BR- 15 Pkt. 37
2.

Zdrój Jedlina-Zdrój

Mecze 15 Wygrane 11 Remisy 3 Przegrane 1 BR+ 59 BR- 17 Pkt. 36
3.

MKS Nysa Kłodzko

Mecze 15 Wygrane 10 Remisy 0 Przegrane 5 BR+ 47 BR- 24 Pkt. 30
4.

Victoria Świebodzice

Mecze 15 Wygrane 9 Remisy 2 Przegrane 4 BR+ 36 BR- 29 Pkt. 29
5.

Iskra Jaszkowa Dolna

Mecze 15 Wygrane 8 Remisy 2 Przegrane 5 BR+ 44 BR- 35 Pkt. 26
6.

LKS Bystrzyca Górna

Mecze 15 Wygrane 7 Remisy 5 Przegrane 3 BR+ 30 BR- 16 Pkt. 26
7.

Zjednoczeni Żarów

Mecze 15 Wygrane 7 Remisy 2 Przegrane 6 BR+ 30 BR- 30 Pkt. 23
8.

Włókniarz Kudowa-Zdrój

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 3 Przegrane 6 BR+ 25 BR- 26 Pkt. 21
9.

Śnieżnik Domaszków

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 2 Przegrane 7 BR+ 33 BR- 31 Pkt. 20
10.

Kryształ Stronie Śl.

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 2 Przegrane 7 BR+ 20 BR- 32 Pkt. 20
11.

Polonia Bystrzyca Kł.

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 2 Przegrane 7 BR+ 33 BR- 31 Pkt. 20
12.

LKS Cukrownik Pszenno

Mecze 15 Wygrane 6 Remisy 0 Przegrane 9 BR+ 28 BR- 36 Pkt. 18
13.

Pogoń Pieszyce

Mecze 15 Wygrane 5 Remisy 1 Przegrane 9 BR+ 25 BR- 42 Pkt. 16
14.

Karolina Jaworzyna Śl.

Mecze 15 Wygrane 3 Remisy 1 Przegrane 11 BR+ 17 BR- 39 Pkt. 15
15.

Piławianka Pilawa Górna

Mecze 15 Wygrane 4 Remisy 0 Przegrane 11 BR+ 24 BR- 38 Pkt. 12
16.

Grom Witków

Mecze 15 Wygrane 0 Remisy 2 Przegrane 13 BR+ 10 BR- 60 Pkt. 2